امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

در لحظه

آخرین اخبار

نتانیاهو برای رسیدن به ریاست دست به هرکاری خواهد زد

یک رسانه آمریکایی در گزارشی با اشاره به فروپاشی ائتلاف حاکم در رژیم صهیونیستی و احتمال برگزاری پنجمین انتخابات در طول سه سال نوشت که نتانیاهو برای رسیدن به منصب نخست وزیری هر کاری خواهد کرد زیرا این تنها راهی است که می تواند از طریق آن اتهامات فساد مطرح شده علیه خود را لغو کند.
حزب حاکم هند، کاندیدای جدید برای پست ریاست جمهوری معرفی کرد

حزب حاکم هند، فرماندار سابق ایالت جارخند را به عنوان کاندیدای انتخابات قریب‌الوقوع ریاست جمهوری ۱۸ ژوئیه ۲۰۲۲ معرفی کرده است.
هیلاری کلینتون نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ را رد کرد

وزیر امور خارجه اسبق آمریکا اعلام کرد که برای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴ نامزد نخواهد شد.
رای گیری برای انتخاب فرماندار بانکوک

ساکنان بانکوک امروز (یکشنبه) برای نخستین بار در طول یک دهه گذشته برای تعیین فرماندار خود پای صندوق‌های رای رفتند.
نخست وزیر استرالیا به شکستش در انتخابات پارلمانی اذعان کرد/ اپوزیسیون پیروز انتخابات شد

نخست وزیر استرالیا امروز (شنبه) به شکستش در انتخابات پارلمانی که به ۹ سال حکم‌رانی محافظه‌کارها پایان می‌دهد، اذعان کرد.
اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی لبنان

وزارت کشور لبنان امروز سه شنبه نتایج نهایی رسمی را پس از شمارش آرا تمامی ۱۵ حوزه انتخاباتی اعلام و نسبت مشارکت را ۴۱ درصد تعیین کرد.
پایان رای گیری انتخابات پارلمانی لبنان

زمان رای گیری انتخابات پارلمانی لبنان به پایان رسید.
برگزاری انتخابات پارلمانی لبنان

انتخابات پارلمانی لبنان امروز یکشنبه و با رقابت میان ۷۱۸ نامزد برای تصدی ۱۲۸ کرسی پارلمان آغاز شد. این نخستین انتخابات پارلمانی از زمان انفجار بیروت و اعتراضات مردمی سال ۲۰۱۹ است.
سومالی فردا رییس جمهور جدید انتخاب می‌کند

در انتخابات ریاست جمهوری سومالی که فردا (یکشنبه) آغاز می‌شود، ۳۹ نامزد با هم رقابت می‌کنند که مهم‌ترین آن‌ها رئیس‌جمهور کنونی و رئیس جمهور سابق هستند.
نگاهی به قانون انتخابات لبنان

مردم لبنان ۱۵ ماه مه [۲۵ اردیبهشت] برای انتخاب نمایندگان دوره بیست و چهارم پارلمان، در انتخابات شرکت می‌کنند و این در حالی است که انتخابات برای دومین بار در ۱۵ حوزه انتخابی طبق قانون نسبیت برگزار می‌شود.
تدارک لبنان برای انتخابات پارلمانی/ارتش آمادگی کامل خود را اعلام کرد

چند روز پس از جمع‌آوری آراء لبنانی‌های مقیم خارج، مردم و مسؤولان لبنانی برای انتخابات پارلمانی یکشنبه آتی آماده می‌شود.
رای گیری پیش از موعد در استرالیا آغاز شد

رای گیری پیش از موعد در استرالیا امروز (دوشنبه) دو هفته جلوتر از روز انتخابات و در حالی آغاز شده که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد حزب اپوزیسیون چپ میانه "کارگر" پیشتاز است و نخست وزیر با کاهش محبوبیت روبروست.
انتخابات ریاست‌جمهوری فیلیپین؛ تکرار رقابت "دیکتاتور زاده" و معاون رئیس‌جمهوری

مردم فیلیپین در حالی روز دوشنبه (۱۹ اردیبهشت) پای صندوق‌های رای می‌روند که به‌نظر می‌رسد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۲ فیلیپین، تکرار انتخابات معاونت ریاست‌جمهوری این کشور در سال 2016 میان پسر دیکتاتور سابق فیلیپین و یک وکیل حقوق بشر است.
نظرسنجی؛ ماکرون در نهایت پیروز انتخابات فرانسه می‌شود

نتایج یک نظرسنجی مربوط به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه نشان داد که امانوئل ماکرون در این انتخابات، رقیبش مارین لوپن را شکست می‌دهد اما این نامزد جناح راست افراطی فرانسه با افزایش اقبال به خودش مواجه شده است.
۷۱۸ نامزد در انتخابات پارلمانی لبنان با هم رقابت می‌کنند

وزیر کشور لبنان اعلام کرد که ۷۱۸ نامزد انتخابات پارلمانی لبنان برای دستیابی به ۱۲۸ کرسی پارلمان با هم رقابت می‌کنند.
پیروزی قاطع ویکتور اوربان در انتخابات پارلمانی مجارستان

در پی برگزاری انتخابات پارلمانی روز یکشنبه در مجارستان، ویکتور اوربان، نخست‌وزیر ملی‌گرای این کشور چهارمین پیروزی قاطع انتخاباتی متوالی خود را تجربه کرد، در حالی که رای‌دهندگان این کشور با این رای خود مهر تایید بر دولت محافظه‌کار "غیرلیبرال" او زده و نگرانی‌های مطرح شده از بابت روابط نزدیک بوداپست با مسکو را رد کردند.