امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۹

امیررضا خادم: انتخابات تیراندازی مجددا برگزار می‌شود

معاون حقوقی ، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش گفت : برای اجرای حکم دیوان عدالت اداری بعد از احضار مدیر کل حقوقی وزارتخانه از وی تعهد گرفته شده است که حکم ریاست آقای هاشمی توسط وزارت ورزش و جوانان لغو شود.
امیررضا خادم: انتخابات تیراندازی مجددا برگزار می‌شود
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۵ |
کد خبر : ۲۴۳ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، امیررضا خادم در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش  و جوانان با اشاره به حکم صریح دیوان عدالت اداری در مورد ابطال انتخابات فدراسیون تیراندازی به علت دوشغله بودن آقای هاشمی در زمان شرکت در انتخابات این فدراسیون گفت: دیوان در اجرای حکم خود بسیار جدی است و وزارت ورزش  و جوانان موظف به اجرای قانون است

امیر رضا خادم اضافه کرد : برای اجرای این موضوع بعد از احضار مدیر کل حقوقی وزارتخانه از وی تعهد گرفته شده است که حکم ریاست آقای هاشمی توسط وزارت ورزش  و جوانان لغو شود و انتخابات فدراسیون تیراندازی مجددا برگزار شود.

معاون وزیر در مورد تبعات اجرایی نشدن حکم دیوان عدالت اداری گفت: در دیداری که بنده با معاون دیوان عدالت اداری داشتم بر اجرای حکم تاکید دوباره شد و در این مورد ، قانون تکلیف را روشن کرده و تا انفصال از خدمات دولتی رئیس مجمع انتخاباتی فدراسیون در آن پیش بینی شده است.

خادم در مورد نظر فدراسیون جهانی تیراندازی درباره لغو انتخابات و برکناری سید مهدی هاشمی از ریاست فدراسیون گفت : ما آرا و احکام قضایی به همراه اظهارات رئیس دیوان عدالت اداری را در اختیار کمیته ملی المپیک گذاشته ایم و قطعا مجامع جهانی هم با اجرای احکام قضایی و قانونی مشکلی ندارند.

بنا بر این گزارش، رییس دیوان عدالت اداری پانزدهم آذرماه در سخنانی به مناسبت سالروز تاسیس دیوان عدالت اداری از در حال اجرا بودن حکم نماینده مجلس دو شغله خبر داد و گفت که وزارت ورزش  قرار است بزودی برای این فدراسیون انتخابات برگزار و رییس جدید را معرفی کند.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید