امروز : یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۷

ساعی اولین کاندیدای کمیته ملی المپیک

هادی ساعی زودتر از موعد و به عنوان اولین کاندیدا برای یکی از پست‌های رییس یا نایب رییسی کمیته ملی المپیک ثبت نام کرد.
ساعی اولین کاندیدای کمیته ملی المپیک
سه شنبه | ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۹ |
کد خبر : ۱۴۲۷۲ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، و به نقل از کمیته ملی المپیک، نخستین نشست هماهنگی ستاد برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک صبح امروز (سه‌شنبه) با ریاست کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته برگزار شد. در این نشست که با حضور سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک و نصرالله سجادی مشاور رئیس و اعضای ستاد برگزار شد طراحی و تنظیم فرم‌های ثبت نام، چگونگی روند ثبت نام کاندیداها برای ریاست، نایب رئیسی و اعضای هیات اجرایی و همچنین بررسی مدارک لازم و زمانهای مشخص برای انجام امور مربوطه توسط دبیرخانه مجمع مورد بررسی و هماهنگی نهایی قرار گرفت.

در این نشست پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، اصغرفرخی مشاور رئیس و رئیس حراست، فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل، محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی و سپیده گلیجانی مقدم مدیر موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک حضور داشتند.

مجمع انتخابی کمیته ملی المپیک ششم شهریور برگزار و ثبت نام از داوطلبین در ساعات اداری از چهارشنبه ۵ مرداد آغاز و تا پایان وقت اداری پنج شنبه ۲۰ مرداد ادامه خواهد داشت. هادی ساعی که معاون کاروان ایران در کشورهای اسلامی قونیه است یک روز زودتر از موعد ثبت نام خود را انجام داده است.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید