امروز : جمعه ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

پایان ریاست پولادگر بر فدراسیون تکواندو

دبیر فدراسیون تکواندو، گفت: در پایان ۴ سال ریاست پولادگر بر فدراسیون تکواندو، منتظر هستیم وزارت ورزش سرپرست جدید را معرفی کند.
پایان ریاست پولادگر بر فدراسیون تکواندو
شنبه | ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۲۳:۵۰ |
کد خبر : ۱۳۶۴۰ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از خبرگزاری ایسنا، مجید نیری درباره پایان ریاست ۴ ساله پولادگر بر فدراسیون تکواندو و معرفی سرپرست جدید از سوی وزیر ورزش و جوانان، اظهار کرد: با توجه به پایان ریاست ۴ ساله آقای پولادگر بر فدراسیون تکواندو، قاعدتا ما نیز منتظر هستیم که سرپرست جدید فدراسیون تا برگزاری مجمع انتخاباتی از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی شود.

دبیر فدراسیون تکواندو، در پاسخ به این سوال که آیا امروز سرپرست جدید معرفی می‌شود یا خیر، گفت: ما هم از صبح منتظر معرفی سرپرست جدید فدراسیون هستیم. انتخاب سرپرست جدید از سوی وزیر ورزش و جوانان انجام خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سرپرست جدید مشخص شده یا خیر، خاطرنشان کرد: نام برخی افراد و بزرگان در این خصوص مطرح شده اما نمی‌دانیم در نهایت چه کسی به عنوان سرپرست معرفی خواهد شد.

نیری در پایان درباره برخی خبرها مبنی بر احتمال معرفی پولادگر به عنوان معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، گفت: من نیز از طریق رسانه‌ها در جریان این موضوع قرار گرفتم و اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم!

به گزارش ایسنا، ریاست ۴ ساله محمد پولادگر بر فدراسیون تکواندو پنج‌شنبه دوم دی به پایان رسید.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید