امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

اطلاع اعضای کمیسیون ورزشکاران از دستور جلسه و انتخابات داخلی

سخنگوی کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک گفت: هم زمان با اعلام تاریخ جلسه، دستور جلسه هم عنوان شده بود و همه مطلع بودند.
اطلاع اعضای کمیسیون ورزشکاران از دستور جلسه و انتخابات داخلی
دوشنبه | ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۳:۴۲ |
کد خبر : ۱۳۵۷۰ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمد بیداریان در خصوص غیبت ۹ ورزشکار در کمیسیون ورزشکاران اظهار داشت: از هفته گذشته به اعضا اعلام شد جلسه یکشنبه یا دوشنبه باشد که اکثرا به یکشنبه رای دادند دوستانی هم که نمی توانستند بیابند به گنج زاده اعلام کردند. جلسه امروز با نصف بعلاوه یک نفر رسمیت پیدا کرد و مصوبات مورد تایید است. تعدادی از دوستان با اینکه در اردو بودند باز هم در جلسه حاضر شدند. امیدوارم در جلسات بعدی همه اعضا حاضر باشند و جلسه با اکثریت نفرات برگزار شود.

وی در خصوص اینکه آیا حق اعضای غایب ضایع نشده است، گفت: گنج‌زاده زمانی که تاریخ جلسه را اعلام کرد، دستور جلسه را هم اطلاع داد. دوستان مطلع بودند. به واسطه اینکه در اردو هستند به احترام آنها جلسه برگزار شد. اگر دقت کنید چون اکثر دوستان شرایط قهرمانی دارند جمع کردن بیست نخبه سخت است و قطعا غیبت در جلسات بعدی هم وجود دارد.

سخنگوی کمیسیون ورزشکاران در خصوص ادعای احسان حدادی برای برگزاری نشست خبری، افزود: وظیفه دارم در مورد اتفاقات کمیسیون صحبت کنم به همین دلیل نمی‌توانم در مورد تصمیمات دوستان اظهار نظر کنم. دوستان اگر صحبتی دارند در جلسه کمیسیون بیایند. این مشکل و معضلات باید در داخل خانواده حل شود تا بدون کدورت کنار هم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. 

وی خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم کمیسیون در آرامش باشد همه اهداف ما برای انجام کارهای گروهی است و همه موضوعات رای گیری می‌شود. 

بیداریان یادآوری کرد: در جلسه امروز مصوب شد که هر ماه یک جلسه وبینار و یک نشست حضوری داشته باشیم و جلسه بعدی با حضور وزیر ورزش باشد. طرحی در خصوص ارتباط با کمیسیون ورزشکاران فدراسیون‌ها و تعیین اولویت ‌ها در دست است و می‌توانیم یک بانک اطلاعات کامل داشته و به هیئت اجرایی ارائه کنیم.

وی افزود: با توجه به در پیش بودن المپیک زمستانی، قرار شد نشستی را با ورزشکاران این رشته برگزار کنیم.
همچنین مقرر شد یک جلسه با رییس صندوق برای مشکلات جمع‌آوری بانک اطلاعاتی داشته باشیم.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید