امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۵
مدیرکل سیاسی استانداری کرمان:

برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان کرمان کلید می‌خورد

مدیرکل سیاسی استانداری کرمان گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان از پایان آذر ماه جاری کلید میخورد.
برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان کرمان کلید می‌خورد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۵ |
کد خبر : ۲۲۳ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی یار اسکندری نسب امروز در جلسه فرمانداران و بخشداران استان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان اظهار داشت: تا پایان دی ماه امسال باید کد آبادی های هر منطقه در استان مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه ارتقاء سطح روستاها و آبادی های استان به ترتیب مکان، مزرعه، آبادی، روستا، دهستان صورت می گیرد گفت: در جلسهای در پایان دی در هیئت دولت وضعیت ارتقای مناطق تعیین تکلیف می شود.

مدیرکل سیاسی استانداری کرمان با بیان اینکه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان از پایان آذر ماه جاری کلید میخورد افزود: کسانی که قصد مرخصی رفتن دارند فقط تا پایان آذر ماه جاری فرصت دارند از مرخصی های خود استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات سنگین و سختی در پیش است تصریح کرد: بعد از این زمان هیچ مرخصی و ماموریتی از کسی پذیرفته نیست.
اسکندرینسب با اشاره به اینکه باید از الآن آمادگی لازم برای ایجاد زیرساختهای انتخابات فراهم شود گفت: پیش بینی های لازم برای برگزاری انتخابات اندیشیده و برآورد هزینه ها ارسال شود.

وی با اشاره به اینکه بعضی از فرمانداری ها معاون سیاسی و برنامه ریزی ندارند و یا در بعضی نقاط بخشدار نیست افزود: تا پایان آذر فرصت دارید تا برای این سمت ها افرادی را معرفی کنید و وسط انتخابات نمی شود کسی را منصوب کرد.

مدیرکل سیاسی استانداری کرمان با بیان اینکه گزارش جلسات از جمله برگزاری نماز جمعه و همچنین مراسم 16 آذر در استان باید عصر همان روز به اداره کل سیاسی استان ارسال شود خاطرنشان کرد: سریعا باید فایل صوتی سخنرانی به این اداره کل برای بهره برداریهای لازم ارسال شود.

 

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید