امروز : یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۹

عین القضاتی رییس شورای شهر اراک شد

ایسنا/مرکزی پیمان عین القضاتی به عنوان رییس شورای ششم اراک در سال دوم فعالیت این شورا انتخاب شد.
عین القضاتی رییس شورای شهر اراک شد
دوشنبه | ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۲:۴۵ |
کد خبر : ۱۴۲۹۵ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات،‌ در انتخابات هیات رییسه سال دوم دوره ششم شورای شهر اراک، پیمان عین القضاتی برای سمت ریاست شورا اعلام آمادگی کرد و با ۶ رای از ۱۱ رای ماخوذه انتخاب شد.
در انتخابات ریاست شورا، ۵ رای سفید اعلام شد.

برای جایگاه نایب رییسی هیات رییسه نیز داوود قربانی اعلام کاندیداتوری کرد که ۶ رای موافق کسب کرد و ۵ رای نیز سفید اعلام شد.

در ادامه، علی اصغر غفاری برای جایگاه دبیری اعلام آمادگی کرد که با ۶ رای از ۱۱ رای ماخوذه به عنوان دبیر شورای شهر برای سال دوم انتخاب شد.

عباس خسروانی نیز با ۶ رای مثبت و ۵ رای سفید نیز به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شد.

برای جایگاه خزانه داری شورا نیز محمد عسگری اعلام کاندیداتوری کرد که با ۶ رای مثبت و ۵ رای سفید به عنوان خزانه دار شورا انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه حامد آجرلو برای ریاست کمیسیون املاک کاندیدا شد که با ۶ رای این جایگاه را به خود اختصاص داد.

در ادامه انتخابات سال دوم شورای ششم شهر اراک، عباس خسروانی با ۶ رای به عنوان رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی، محمد عسگری با ۶ رای نیز رییس کمیسیون خدمات شهری، علی اصغر غفاری با ۷ رای به عنوان رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی، داوود قربانی با ۶ رای به عنوان رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و پیمان عین القضاتی نیز با ۶ رای به عنوان رییس کمیسیون نظارت انتخاب شدند.

به گزارش ایسنا، در انتخابات شورای شهر برای سال دوم، تنها ۶ نفر از اعضا اسامی کاندیدای مورد نظر خود را به صندوق انداختند و به جز یک مورد، تمامی گزینه ها و کاندیداها با ۶ رای مثبت و ۵ رای سفید منتخب شدند.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید