امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

رقابت ۲۵۷ نفر در انتخابات شورای هیئات مذهبی آذربایجان‌شرقی

سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری ششمین دوره انتخابات شورای هیات‌های مذهبی استان با رقابت ۲۵۷ نفر در این انتخابات خبر داد.
رقابت ۲۵۷ نفر در انتخابات شورای هیئات مذهبی آذربایجان‌شرقی
پنج شنبه | ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۳:۱۴ |
کد خبر : ۱۴۰۶۶ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حجت‌الاسلام سید محمود حسینی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ششمین دوره انتخابات شورای هیات‌های مذهبی استان آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور روز جمعه هفته جاری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ۲۵۷ نفر از مسئولان هیات‌های مذهبی استان در این انتخابات کاندیدا شده‌اند که ۱۱ نفر خانم و ۲۴۶ نفر نیز آقا هستند.

وی افزود: این انتخابات در ۲۱ شهرستان استان روز جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه جاری در محل ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها و در تبریز نیز در محل اداره کل استان برگزار می‌شود و زمان برگزاری این انتخابات در شهرستان‌ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ و در تبریز نیز از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ خواهد بود.

حجت‌الاسلام حسینی در خصوص شرایط کاندیداها نیز افزود: داشتن حداقل سه سال سابقه مسئولیت هیأت مذهبی و همچنین مسئول هیات بودن در زمان حال از اصلی‌ترین شرایط است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، وی ادامه داد: کاندیداها همچنین باید حداقل ۲۵ و حداکثر ۶۵ سال سن داشته باشند. حداقل مدرک تحصیلی کاندیداها در شهرستان‌ها دیپلم و در مرکز استان نیز لیسانس درنظر گرفته شده است.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید