امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹
سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران:

استعلام انتصابات در شهرداری مناطق تهران با سرعت و دقت انجام می شود

سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: در بازرسی برای استعلام انتصابات این آمادگی را داریم ظرف مدت ۲ تا ۳ روز جواب استعلام افراد را بدهیم.
استعلام انتصابات در شهرداری مناطق تهران با سرعت و دقت انجام می شود
دوشنبه | ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۴۹ |
کد خبر : ۱۳۵۲۵ |
اجتماعی
 

به کزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، داوود گودرزی  در نشست با شهرداران مناطق ۲۲ گانه پایتخت که با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد، گفت: مسئله انتصابات در شهرداری تهران موضوع مهمی است . مسئله اصلی در بحث انتصابات هماهنگی بین ما در مدیریت شهری است و در این حوزه سرعت و دقت در دستور کار قرار دارد تا هم پای قول و قرار خود بمانیم و هم کار اداره شهر قفل نشود.

سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران افزود: ما در بازرسی برای حوزه استعلام انتصابات آمادگی داریم ظرف مدت  ۲-۳ روز جواب استعلام افراد را بدهیم و کمیته های لازم نیز تشکیل شده و به مانند سابق استعلام از معاونت های تخصصی نیز در دستور کار قرار دارد.

گودرزی با تاکید بر این موضوع که در حوزه استعلامات سرعت، دقت و هماهنگی باید در دستور کار باشد و برای سرپرستی افراد نیز در کوتاه ترین زمان جواب می دهیم بیان کرد:  بررسی ها نشان می‌دهد تعدادی از انتصابات دوستان بدون اخذ استعلام انجام شده است و ما قول می دهیم با سرعت و دقت جواب استعلام افراد را بدهیم و شما در مناطق هم مد نظر داشته باشید بدون هماهنگی انتصاب نداشته باشید.

بر اساس گزارش سایت شهر، او با اشاره به طرح تحول نگهداشت شهر گفت: در بحث نگهداشت شهر نیز ، تمام تلاش خود را انجام میدهیم که به کمک شما بیاییم تا به کمک هم اتفاقات خوب را رقم بزنیم و باید حساسیت وجود داشته باشد تا کار به درستی انجام شود و ما به عنوان سازمان بازرسی دستور العمل ویژه ای تدوین کردیم و در این امر به شکل کامل با معاونت امور مناطق هماهنگ هستیم تا مسئله نگهداشت شهر را جدی بگیریم تا شاهد اتفاق ملموس در شهر باشیم.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید