امروز : پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۵

احسان کوزه گر شهردار نیاسر شد

یک عضو شورای اسلامی شهر نیاسر گفت: استاندار اصفهان طی حکمی ضمن موافقت با پیشنهاد شورای اسلامی این شهر، احسان کوزه گر را به عنوان شهردار نیاسر منصوب کرد.
احسان کوزه گر شهردار نیاسر شد
یکشنبه | ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۲ |
کد خبر : ۱۳۰۶۵ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مهدی تقی پور اظهار کرد: کوزه گر دانش آموخته کارشناسی ارشد عمران است پیش از این مدیریت شهرهای مشکات و آران و بیدگل را در سابقه خود دارد.

وی تصریح کرد: خدمت‌رسانی مسئولانه همراه با ایجاد حس آرامش و امنیت در شهروندان و رضایتمندی با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات شهری مهم‌ترین وظایف شهردار است که این موارد در انتخاب شهردار مورد توجه شورای اسلامی قرار داشت.

این عضو شورای اسلامی شهر نیاسر با اشاره به موقعیت نیاسر به عنوان یکی از مراکز گردشگری کشور افزود: شهردار خلاق، خوشفکر و ایده‌پرداز می‌تواند با کمک کارشناسان مدیریت شهری و شهروندان، مزیت‌ها و نقاط قوت شهر را شناسایی کرده و با برنامه‌ریزی مناسب، برای شهروندان محیطی جذاب همراه با حس رفاه و آرامش را فراهم کند.

تقی پور گفت: تخصص در مدیریت شهری به عنوان یک رویکرد، در بهبود شرایط زیستی و ایجاد رشد اقصادی از جمله رویکردهای انتخاب شهردار بود که باعث رشد اقتصادی و تثبیت موقعیت سیاسی شهر و افزایش مشارکت شهروندان در امور شهری می‌شود.

به گزارش ایسنا، در حکم عباس رضایی آمده است: به پیشنهاد شورای اسلامی شهر نیاسر و مستند به تبصره ۳ ماده ۸۰ قانون تشکیلات و وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و در راستای مفاد آیین نامه اجرایی شرایط احراز تصدی سمت شهردار هیات وزیران، به موجب این حکم به سمت شهردار نیاسر منصوب می شوید. 

شهر نیاسر در ۲۰ کیلومتری کاشان قرار گرفته است که آثار تاریخی و طبیعی از جمله چارتاقی، غار رئیس، باغ تاریخی تالار، چشمه اسکندریه، کوشک صفوی، آبشار، حمام صفویه، آسیاب آبی، برج چاله ‌قاب، دشت های گل محمدی، آلاله و شقایق از جاذبه های گردشگری این شهر است.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید