امروز : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴
رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها خبر داد

انتخابات در ۲۴ شهر به صورت الکترونیکی برگزار می شود

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از موافقت هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با برگزاری انتخابات الکترونیک در ۲۴ شهر خبر داد.
انتخابات در ۲۴ شهر به صورت الکترونیکی برگزار می شود
یکشنبه | ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۲:۴۳ |
کد خبر : ۱۲۴۰۱ |
اجتماعی
 

به گزارش  پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سید حمیدرضا کاظمی، با اشاره به برگزاری جلسه امروز (یکشنبه) اعضاء هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، بیان کرد: در این جلسه درخواست وزارت کشور درباره برگزاری الکترونیک انتخابات در برخی شهرها بررسی شد. هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها بنا به درخواست وزارت کشور و با توجه به ظرفیتی که وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیک در اختیار داشت با برگزاری الکترونیک انتخابات در ۸ کلان‌شهر و ۱۶ مرکز استان موافقت کرده است.

وی در ادامه اظهار کرد: بر این اساس انتخابات در شهرهای مشهد، شیراز، کرج، اهواز، کرمانشاه، قم، اصفهان، تبریز، بوشهر، بیرجند، قزوین، بندرعباس، شهرکرد، زنجان، یاسوج، همدان، ارومیه، رشت، بجنورد، سمنان، گرگان، ایلام، خرم آباد و ساری به شیوه الکترونیک برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در ادامه تصریح کرد: پیش از این و در جریان نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا، هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با خواست وزارت کشور برای ثبت نام مجازی داوطلبان موافقت کرده بود.در عین حال، این هیأت با برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر تهران به دلیل برگزاری همزمان ۴ انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر، میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری مخالفت کرده بود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید