امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری اجتماعی

آیین تکریم و معارفه معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد برگزار شد

پیرو حکم انتصاب فرشاد مهدی‌پور توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، آیین تکریم و معارفه معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
انتصابات جدید در شهرداری تهران

شهردار تهران در احکامی جداگانه معاونان برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا، حمل و نقل و ترافیک و فنی عمران شهرداری تهران، هماهنگی امور مناطق، خدمات شهری و محیط زیست و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران را منصوب کرد.
فاطمه تنهایی، شهردار منطقه 8 تهران شد

فاطمه تنهایی، نخستین زن منتصب توسط زاکانی شهردار تهران، شهردار منطقه 8 شد.
شهردار تهران: فرایند انتصابات، نسبتی با شورای شهر پیدا نمی کند

شهردار تهران تاکید کرد: برای انتصابات در شهرداری تهران از همه اعضای شورا و همه افرادی که مسئولیت داشته اند اسامی و رزومه ها را به عنوان پیشنهاد خواسته ام اما فرایند انتصابات نسبتی با شورای شهر پیدا نمی کند.
سه انتصاب جدید در محیط زیست استان تهران

براساس احکام صادره از سوی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران سرپرستان جدید ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان های تهران، ری و بهارستان منصوب و معرفی شدند.
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد منصوب شد

استاندار یزد طی حکمی «محمد رضا عظیمی زاده» را به سمت مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان یزد منصوب کرد.
شهرداران ۸ شهر خراسان جنوبی منصوب شدند

استاندار خراسان جنوبی با صدور احکام جداگانه، ابلاغ انتصاب شهرداران هشت شهر این استان را صادر کرد.
مقتدایی: ثبت نام مسکن خبرنگاران و هنرمندان آغاز شد

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره آخرین پیگیری‌هایش از دو وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی و راه و شهرسازی درباره مسکن خبرنگاران پرداخت.
موافقت عراق با مشارکت ۳۰ هزار زائر ایرانی در مراسم اربعین

عراق اعلام کرد که ۳۰ هزار زائر ایرانی می توانند در مراسم اربعین امسال مشارکت داشته باشند.
زاکانی: شهردار شدن بنده کاملا قانونی بود

شهردار تهران در پاسخ به سوالی درباره افرادی که انتصاب وی را غیرقانونی می دانستند با بیان اینکه اطلاعات آن ها ناقص بود گفت: شهردار شدن بنده کاملا قانونی بود.
جانشین و رئیس جدید پلیس امنیت اقتصادی ملایر معرفی شد

آئین تکریم و معارفه جانشین انتظامی شهرستان ملایر و رئیس پلیس امنیت اقتصادی با حضور فرمانده انتظامی ملایر ، رئیس عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات و معاونت ها و روسای پلیس های تخصصی انتظامی شهرستان برگزار شد.
"نادعلی" سخنگوی شورای شهر تهران شد

"نادعلی" با 21 رای اعضای شورای شهر تهران به عنوان سخنگوی شورای ششم برای دو سال انتخاب شد.
احسان کوزه گر شهردار نیاسر شد

یک عضو شورای اسلامی شهر نیاسر گفت: استاندار اصفهان طی حکمی ضمن موافقت با پیشنهاد شورای اسلامی این شهر، احسان کوزه گر را به عنوان شهردار نیاسر منصوب کرد.
نامه "نمکی" به رییس جمهور درباره وضعیت کرونا و مراسم محرم

وزیر بهداشت در نامه ای به رییس جمهور ضمن اشاره به وضعیت بیماری کرونا در کشور، کاهش سطح رعایت پروتکلها و همچنین در پیش بودن ایام محرم و مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)، گفت: تقاضا می‌شود به عنوان رئیس محترم ستاد ملی مدیریت کرونا دستور فرمایید به نحو مقتضی اهمیت تاثیرگذاری تجمعات غیر منطبق با پروتکل ها به مقامات ناظر و اجرایی در سطح استان‌ها ابلاغ شود.
رقابت ۸ چهره برای تصدی شهرداری همدان

عضو شورای‌شهر اسلامی شهرهمدان از مراحل نهایی انتخاب شهردار خبر داد و گفت: با بررسی صلاحیت افرادی که اعلام آمادگی کرده‌ بودند، افراد دارای صلاحیت در بررسی‌های اولیه انتخاب شدند.
معصومه افروزی رئیس شورای شهر مریانج شد

در نخستین جلسه رسمی شورای دوره ششم شهر مریانج و پس از مراسم تحلیف، با انتخاب اکثریت آرا، «معصومه افروزی» به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.
اعضای هیات رئیسه و شهردار خمینی شهر مشخص شدند
سخنگوی شورای اسلامی شهر خمینی شهر:

سخنگوی شورای اسلامی شهر خمینی شهر گفت: اعضای جدید شورای اسلامی شهر خمینی شهر با برگزاری انتخابات در نخستین جلسه، هیات رئیسه دوره جدید را با حضور همه اعضا انتخاب کردند.