امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۹

بطحائی پس از ثبت نام: جمهوری اسلامی امثال بنده فراوان دارد

یک عضو مجلس خبرگان رهبری پس از نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت که جمهوری اسلامی امثال بنده را فراوان دارد.
بطحائی پس از ثبت نام:  جمهوری اسلامی امثال بنده فراوان دارد
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۷:۰۹ |
کد خبر : ۹۸۲ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات،  هاشم بطحایی گلپایگانی پس از نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران ،گفت: آمده ام تا به دنیای غرب، آمریکا و آنهایی که هنوز درخواب به سر می برند و خیال می کنند که جمهوری اسلامی نظامی است که می توان برایش مزاحمت ایجاد کرد،  بگویم که جمهوری اسلامی امثال بنده فراوان دارد.

وی با تاکید بر اینکه با تمام وجود از نظر علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی آماده خدمت است، افزود: بنی اسرائیل هم قومی بودندکه پیامبر خود را نیمه راه رهاکردند. اما ملت ایران با همه مشکلات و موانع دشمنان داخلی و خارجی در حفظ و حراست این انقلاب همچنان مانده و برقرار است.

این عضو مجمع خبرگان خاطر نشان کرد: سال گذشته توفیقی حاصل شد و خدا خواست که در  مجلس خبرگان انجام وظیفه کنم. و اگر شد در ریاست جمهوری نیز خدمت می کنم. چون مشکلاتی در عرصه اقتصادی و نابرابری داریم و اگر مقدر بود و خداوند صلاح دید امیدوارم به اندازه توانم به ملت شریف ایران خدمت کنم.

بطحائی همچنین با بیان عبارت« سیاست جمهوری به جای ریاست جمهوری» ، گفت: من عضو هیچ جناحی نیستم وهمه انسان ها را به جز آنان که با قرآن و خدا و راه و رسم پیامبر و ائمه مخالف هستند. در انتخابات سال گذشته نیز من طرف هیج جناحی نرفتم و همه جناح ها را دوست دارم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی براینکه به لیستی که در سال گذشته در آن حضور داشت، انگی انگلیسی زده شده بود، گفت: شخصیت‌کُشی شیوه دشمن است و با انگ زدن می خواهند افراد را خراب کنند تا بعدا ترور آنها راحت باشد. من هم سر  حضور در لیست خبرگان با احدی صحبت نکردم حتی قصد حضور نداشتم ویکی از نزدیکان شناسنامه مرا برد و مرا ثبت نام کرد. البته من با آقای هاشمی و مقام معظم  رهبری هم دوره هستم و حضور در هرکدام از لیست ها در انتخابات، پیش برای من فرقی نداشت.

بطحائی همچنین درخصوص کاندیداتوری محمود احمدی نژاد نیز اظهار کرد: ثبت نام افراد آزاد است و همه می توانند شرکت کنند، معنای آزادی همین است. البته من دیدم که به مقام معظم  رهبری نامه ای زده شده بود و گفته بودکه من شرکت نمی کنم ؟آن یک مسئله است و شرکت کردن هم یک مسئله بعدش را هم خدا می داند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا به نفع کسی کنار می کشد یا خیر، اظهار کرد: من به تکلیفم عمل می کنم. مگر می شود بگوییم نماز نخوان و فرددیگری بخواند. بنابراین تا جایی که خدا مقرر کرده پیش می روم.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید