امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۹

جعفرزاده: صدا و سیما در انتخابات بی‌طرف باشد

نائب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم بی طرفی صدا و سیما در انتخابات پیش رو گفت که نباید شائبه بهره برداری از امکانات کشور به نفع یک جریان سیاسی ایجاد شود.
جعفرزاده: صدا و سیما در انتخابات بی‌طرف باشد
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰۰:۳۲ |
کد خبر : ۹۷۱ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی اظهار کرد: من معتقدم صدا و سیما نباید در اختیار هیچ کدام از قوای سه گانه باشد زیرا نوعی دیکتاتوری به وجود می‌آید و می توانند از آن به نفع خود استفاده کنند. بنابراین از نظر من یکی از نکات مثبت قانون اساسی این است که صدا و سیما زیر نظر هیچ کدام از سه قوه نیست بلکه زیر نظر رهبری است.

وی افزود: صدا و سیما نباید به گونه ای عمل کند که این شائبه ایجاد شود که له یا علیه یک فرد یا مجموعه اقدامی کند، در واقع باید شأنیت جایگاه رهبری را حفظ کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس خاطرنشان کرد: گاهی رفتارهایی از سوی صدا و سیما دیده می شود که توجیهی ندارد، مثلا پخش نماز جماعت فردی که گفته می شود کاندیدای ریاست جمهوری است و البته پیش از این هم سابقه نداشته، در حالی که سخنرانی رئیس جمهور مستقر پخش نمی شود چه توجیهی دارد؟ یا آنها با پخش مستمر برنامه درباره فردی که کاندیداست به دنبال چه چیزی هستند؟

جعفرزاده تصریح کرد: ما در 38 سال گذشته درس‌های مفیدی از انقلاب گرفته ایم، یکی از آنها  این است که هرگاه مردم احساس کنند نهادهای حاکمیتی به نفع یک نفر وارد شده اند، علیه او حرکت می کنند زیرا مردم همیشه مدافع مظلوم هستند. اگر صدا و سیما مدیران سیاسی دارد که در انتخابات له یا علیه کسی وارد میدان می شوند، بهتر است از این سابقه تاریخی درس بگیرند.

نائب رئیس فراکسیون مستقلین در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر لزوم بی طرفی صدا و سیما در انتخابات آینده، خواستار پرهیز از بهره برداری از امکانات کشور به نفع یک جریان سیاسی شد.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید