امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

میرسلیم با حضور در ستاد انتخابات کشور ثبت نام کرد

رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: من نامزد حزب موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری هستم.
میرسلیم با حضور در ستاد انتخابات کشور ثبت نام کرد
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۰ |
کد خبر : ۹۴۴ |
سیاسی
 

به گزارش  پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مصطفی میرسلیم در جمع خبرنگاران در محل ستاد انتخابات کشور افزود: تا آخر انتخابات در صحنه حضور دارم و اطلاعی ندارم بادامچیان برای انتخابات ثبت نام می کند یا خیر.
وی درپایان درباره جمنا نیز گفت: جمنا را به لحاظ اخلاقی قبول دارم نه به لحظ ساز و کار .

وی در پاسخ به این سوال که آیا به نفع نامزدها جمنا انصراف خواهید داد گفت: نیامده ام که انصراف بدهم. انصراف ندادن هم با برهم زدن وحدت یکی نیست. وحدت در خدمت است. جمنا اشکالاتی داشت که می شد این اشکالات برطرف شود که این گونه نشد، ما به لحاظ محتوایی با جمنا مشکلی نداریم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: سازوکار جمنا و موتلفه سازوکار ائتلاف است. ائتلاف هم به معنای ادغام شدن در یکدیگر نیست. حزب موتلفه پیش از جمنا نامزد خود را معرفی کرد، اما ما با دوستان در جمنا مذاکره داشته ایم. من از حزب موتلفه نامزد شده ام و حزب موتلفه فقط یک نامزد دارد.

وی در پاسخ به این سوال که مهمترین رقیب  خود را چه کسی می‌د انید ؟ اظهار کرد: رقیب اصلی من  رئیس‌جمهور است.

مصطفی میرسلیم همچنین پیش از پرسش و پاسخ با خبرنگاران در اظهاراتی گفت:‌ من برای احقاق حقوق برجای مانده مردم آمده ام . حقوقی که در چند دهه گذشته معطل شده از جمله حق داشتن شغل مطلوب، حق برخورداری از تامین اجتماعی، داشتن مسکن متناسب، خدمات بهداشتی و درمانی.

وی در پایان افزود: من نیامده ام حقوق نجومی بگیرم، من نیامده ام سهمی برای خود و اطرافیانم مطالبه کنم .آمده ام حقوق معطل مانده شما را بگیرم.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید