امروز : پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۷

سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی: زمان برگزاری انتخابات هیات بولینگ و بیلیارد مشخص نیست

سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی گفت: با تغییراتی که اداره کل ورزش‌وجوانان در لیست اعضای مجمع هیات اعمال کرده، زمان برگزاری انتخابات مشخص نیست.
سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی: زمان برگزاری انتخابات هیات بولینگ و بیلیارد مشخص نیست
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۴۸ |
کد خبر : ۹۲۴۹ |
سیاسی
 

ایسنا/خراسان رضوی سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی گفت: با تغییراتی که اداره کل ورزش‌وجوانان در لیست اعضای مجمع هیات اعمال کرده، زمان برگزاری انتخابات مشخص نیست.

اسماعیل نورمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص زمان برگزاری مجمع انتخابی هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی اظهار کرد: لیستی از افراد باسابقه در جامعه بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی که از سوی امیر زارعی، معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی نیز تایید شده بود به اداره کل ورزش‌وجوانان استان ارائه دادم، اما فرزاد فتاحی مطابق با نظر حمزه حکیم‌پور یکی از نامزدهای ریاست هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی، لیست اعضای مجمع انتخابی را تغییر و برای تایید به فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشور ارسال کرد. فدراسیون آن لیست را تایید نکرد و لیست دیگری برای اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی فرستاده است.

وی افزود: در حال حاضر سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد استان هستم و وظیفه دارم مطابق مقررات فدراسیون برای مجمع انتخابی لیست بدهم. افرادی که برای اعضای مجمع به اداره کل ورزش‌وجوانان معرفی کرده‌ام، افرادی بودند که پیش از این نیز در سایر مجامع استان حضور داشته‌ و مورد تایید فدراسیون هستند، اما مدیر کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی لیست را مطابق سلایق خود تغییر داد.

سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی ادامه داد: اگر اداره کل ورزش‌وجوانان در لیست اعضای مجمع تغییری ایجاد نمی‌کرد، مجمع انتخابی رییس هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی نهایتا تا انتهای آذر برگزار می‌شد، اما در حال حاضر فدراسیون بولینگ و بیلیارد، خودش برای مجمع لیستی ارائه کرده که با مخالفت اداره کل ورزش استان همراه بوده است، با این تفاسیر برای مشخص شدن اعضای مجمع انتخابات هیات، کار به حکمیت کشیده خواهدشد. در جلسه‌ای، بین مدیرکل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی، رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد و نماینده وزارت ورزش باید به نتیجه نهایی برسند.

نورمحمدی یادآور شد: آقایان حکیم‌پور، سلطانی و علی‌نژاد برای ریاست مجمع ثبت‌نام کرده‌ و تایید صلاحیت هم شده‌اند. در ابتدا من نیز جزو نامزدهای این مجمع بودم، اما وقتی مشاهده کردم نمی‌خواهند در هیات کمکم کنند انصراف دادم و سرپرستی هیات برای برگزاری مجمع انتخابی را پذیرفتم.

وی در خصوص بلاتکلیفی طولانی‌مدت هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بلاتکلیفی هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی خسارت بزرگی به ورزشکاران این رشته در این مدت وارد کرده است. در این مدت می‌توانستیم برگزاری مسابقات استانی و اعزام به مسابقات کشوری زیادی داشته باشیم، اما تقریبا از آن‌ها محروم شدیم. بلاتکلیفی هیات، حاصل عدم تعامل هیات‌های پیشین با فدراسیون است.

سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی عنوان کرد: سرپرست یک هیات نمی‌تواند روی برنامه‌های مدنظرش مانور دهد. از زمانی که حکم سرپرستی‌ام ثبت شده تا زمانی که هیات را از حمزه حکیم‌پور، سرپرست سابق هیات بولینگ و بیلیارد استان تحویل گرفته‌ام حدود دو ماه زمان برده است. در این مدت هیج کاری نتوانستم انجام بدهم. اگر هم کاری کنیم می‌گویند آمده‌ایم تا کارهای پوپولیستی کنیم. از مسئولین استان تقاضا دارم هرچه زودتر تکلیف هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی را مشخص کنند تا فضای این رشته به محیط امن و سالم سابق بازگردد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید