امروز : شنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۵

شکوری‌راد: حضور من در انتخابات نمادین نیست

دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: حضور من در انتخابات نمادین و برای رد صلاحیت شدن نیست.
شکوری‌راد: حضور من در انتخابات نمادین نیست
شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۷ |
کد خبر : ۹۱۷۴ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت در پاسخ به این پرسش که با توجه به احتمال رد صلاحیت شدن آیا ثبت‌نام در انتخابات شما را می توان حضوری نمادین خواند اظهار کرد: من به هیچ وجه احتمال رد صلاحیت خودم را بالا نمی دانم .

وی ادامه داد: اگر کسی مثل من که تمام عمرش را برای این انقلاب و نظام گذاشته است رد صلاحیت شود چه کسی می خواهد تایید شود. من برای حضور نمادین و انتحاری نیامدم؛ آمدم بمانم، رای مردم را به دست آورم و وقتی رای آوردم بروم مجلس به امور مردم رسیدگی کنم.

این نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی گفت: بنابر این من از هرکسی صلاحیت ها را بررسی می کند خواهش می کنم که به صلاحیت من واقعی رسیدگی کند و اگر رد صلاحیت می شوم واضح و روشن دلایلش را بیان کند.

وی تصریح کرد: من اساسا اینکه تلقی شود که آمده ام رد صلاحیت شوم را کاملا و قلبا تکذیب می کنم. من برای شرکت در انتخابات و رقابت انتخاباتی و سپس حضور در مجلس برای پیگیری امور مردم آمده‌ام.

شکوری‌راد در پایان در پاسخ به این پرسش که برای فعالیت ستادی و شفافیت مالی برنامه ای دارد نیز گفت: من الان عضو ستاد شورای عالی سیاستگذاری هستم اما هنوز این ستاد شروع به کار نکرده است حتما این شورا در راستای تمهیدات انتخابات برای شفافیت های مالی نیز اقدام می کند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید