امروز : شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰
چهارمین روز ثبت نام کاندیداهای مجلس یازدهم

حضور حسین الله کرم در ستاد انتخابات کشور به عنوان همراه/ثبت نام یکی از نمایندگان ادوار ارامنه

چهارمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور حسین الله کرم در وزارت کشور آغاز شد.
حضور حسین الله کرم در ستاد انتخابات کشور به عنوان همراه/ثبت نام یکی از نمایندگان ادوار ارامنه
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۹ |
کد خبر : ۹۱۴۴ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در اولین ساعات ثبت نام چهارمین دوره مجلس شورای اسلامی کارن خانلری نماینده ادوار  ارامنه شمال در مجلس شورای اسلامی برای شرکت در رقابت‌های مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

همچنین صبح امروز (چهارشنبه)حسین الله کرم از پیشکسوتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  و موسسین تشکل انصار حزب الله  به همراه مجید فهمیده برادر شهید محمدحسین فهمیده در ستاد انتخابات کشور حاضر شد تا به گفته خود، وی (برادر شهید فهمیده ) را برای ثبت نام در انتخابات مجلس یازدهم همراهی کند.

سید علی ادیانی نماینده فعلی قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی نیز از جمله نمایندگان فعلی مجلس بود که در چهارمین روز ثبت نام با حضور در ستاد انتخابات کشور برای تداوم حضور در خانه ملت ثبت نام کرد.

داوطلبان این انتخابات تا ۱۶ آذر فرصت دارند تا با در دست داشتن مدارک لازم، در انتخابات ثبت‌نام کنند. مدت زمان ثبت‌نام در هر روز از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر و به مدت ۱۰ ساعت است.

بنابر اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور، داوطلبان می­‌توانند به منظور اعلام داوطلبی خود در مهلت تعیین شده با همراه داشتن مدارک زیر به وزارت کشور، فرمانداری­‌های مراکز حوزه­‌های انتخابیه، سفارتخانه­‌ها، کنسولگری­‌ها یا نمایندگی ‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مراجعه و اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند.

اصل کارت ملی و یک نسخه تصویر آن
اصل شناسنامه عکس­دار و یک نسخه تصویر کلیه صفحات آن
یک قطعه عکس ۴*۳ جدید
اصل و یک نسخه تصویر آخرین مدرک تحصیلی معتبر (حداقل کارشناسی ارشد و یا معادل آن)
اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفاء و عدم اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی
اصل و یک نسخه تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت دائمی و یا مدرکی معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولین خدمت وظیفه عمومی.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید