امروز : شنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۷

تشکیل شورای اصلاح‌طلبان ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی

مرکزی سخنگوی شورای اصلاح‌طلبان استان مرکزی از تشکیل شورایی جدید ذیل شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان مرکزی ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
تشکیل شورای اصلاح‌طلبان ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی
شنبه | ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۴ |
کد خبر : ۹۰۱۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، اسدالله امینی، اظهار کرد: به دنبال گفت‌وگوهای انجام شده در ارتباط با برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری، قریب به ۳۰ تشکل سیاسی و احزاب اصلاح‌طلب استان مرکزی با جهت‌گیری اصلاح‌طلبانه و با محوریت شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در تهران، اقدام به تشکیل شورای اصلاح‌طلبان کردند.

وی بیان کرد: این شورا و در واقع بعنوان تشکل جدید ذیل شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان مرکزی صرفا برای انتخابات مجلس شورای اسلامی شکل گرفته است و انتخابات آن با حضور همه تشکل‌ها انجام شد.

امینی افزود: براساس انتخابات صورت گرفته، فریبا آباقری از فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان به عنوان رییس، عباس همتی از فرهنگیان استان به عنوان نایب رییس اول، محمد جعفر حائری از اعضای هیات علمی دانشگاه و رییس دانشکده توانبخشی علوم‌پزشکی اراک به عنوان نایب رییس دوم و مهدی حسینی از جوانان فعال در عرصه سیاسی استان به عنوان دبیر و اسدالله امینی به عنوان سخنگوی این شورا انتخاب شدند.

وی گفت: علیرضا خلج اسدی به عنوان رییس کمیته شهرستان‌ها، گلسا بهاروندی به عنوان رییس کمیته پایش، حسین لک به عنوان رییس کمیته راهبرد و سروش نیمافر به عنوان رییس کمیته رسانه این شورا انتخاب شدند.

سخنگوی شورای اصلاح‌طلبان استان مرکزی با تاکید بر اینکه امید است تمامی دست‌اندرکاران و مسئولان با توجه به شوری که در بین اصلاح‌طلبان برای انتخابات پیش ‌رو شکل گرفته تلاش خود را برای مشارکت حداکثری مردم داشته باشند، اظهار کرد: این شورا با محوریت انتخابات مجلس و مشارکت در چگونگی برگزاری، سلامت انتخابات و ارائه خطی مشی به منتخبین اصلاح‌طلبان شکل گرفته است و اتمام زمان فعالیت آن بسته به نظر شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان است که آیا پس از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فعالیت داشته باشند یا خیر.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید