امروز : پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

لیست جمنا ۲۱ فروردین نهایی می شود

عضوهیات رئیسه شورای شهر تهران ازنهایی شدن کاندیدای جمنا تا ۲۱ فروردین خبر داد.
 لیست جمنا  ۲۱ فروردین نهایی می شود
جمعه | ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۰:۴۲ |
کد خبر : ۷۴۵ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ابوالفضل قناعتی صبح امروز با حضور در فرمانداری ضمن اعلام رسمی کاندیداتوری خود برای انتخابات شورای شهر پنجم در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آیا در لیست خاصی قرار می‌گیرید؟ اظهار داشت: علاقمندم در لیست جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) برای شورای شهر در انتخابات شرکت کنم.

وی بابیان اینکه اسامی ۲۱ کاندیدای جبهه مردمی برای شورای شهر تا اواخر فروردین نهایی می‌شود گفت: در مورد موضوعات شهری نیز باید بگویم که شورای شهر را نمی توان تک بعدی دید بلکه باید نگاهی جامع به شورا داشت و با توجه به اینکه شورای شهر در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و.. فعالیت هایی دارد، به همین دلیل حضور اعضایی که در هر زمینه تخصص هایی دارند، نیاز است.

وی درباره عملکرد شورای چهارم تهران به ویژه در حوزه مقابله با ساخت و سازهای غیراصولی، گفت: با پیگیریهای شورای شهر، بسیاری از تخلفات حوزه ساخت و ساز در شهر تهران کم شده است و اغلب ساخت و سازهای کنونی نیز در قالب طرح تفضیلی انجام می شود.

قناعتی در پاسخ به این سوال که گفته می شود شورای کنونی شورای شهرداری بوده نه شورای شهر، گفت: اگرچه باید شورای اسلامی شهر تهران باشیم اما متاسفانه به شورای شهرداری تهران تبدیل شدیم اما امیدواریم با اجرای طرح مدیریت یکپارچه شهری به طور واقعی به شورای شهر تبدیل شویم.

وی با اشاره به اینکه طرح مدیریت یکپارچه شهری در کمیته ویژه ای که در مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده و بنده نیز عضو این کمیته هستم در دست پیگیری است، افزود: موضوعات و شاخص ها را مشخص و برای اعضای مجمع ارسال شده که در صورت تایید اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و تایید مقام معظم رهبری، امیدواریم شورای شهر به جایگاه واقعی خود یعنی برسد.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا در لیست خاصی حضور دارید، گفت: ما در لیست اصولگرایان هستم و هم اکنون نظرسنجی هایی برای سنجش میزان رای آوری اعضا اصولگرا در سطح تهران در دست انجام است.

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید