امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۸

حامد چهاردوری برنامه انتخاباتی «اثر انگشت» را برای شبکه ۳ می سازد

ویژه برنامه «اثر انگشت» به مناسبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به زودی به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
حامد چهاردوری برنامه انتخاباتی «اثر انگشت» را برای شبکه 3 می سازد
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۲ |
کد خبر : ۷۱۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حامد چهاردوری، کارگردان و تهیه‌کننده «اثر انگشت» اظهار کرد: با توجه به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و اهمیت حضور پرشور و آگاهانه مردم در این انتخابات، همچون ادوار گذشته، تولید برنامه‌های تبیینی - تحلیلی در راستای تشویق به حضور و انتخاب باکیفیت از سوی مردم در دستور کار سازمان صداوسیما قرار گرفته است.

او  ادامه داد: در همین راستا برنامه تولیدی «اثر انگشت» درباره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با رویکردی جدید و در فضایی متفاوت در حال آماده‌سازی برای پخش از شبکه سوم سیما است.

چهاردوری افزود: این برنامه در ۱۶ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای در حال تولید است و در هر قسمت به یک محور مجزا پرداخته می‌شود.

این تهیه‌کننده با بیان اینکه «اثر انگشت» با اجرای شهرام شکیبا به روی آنتن می‌رود، گفت: در هر قسمت از این برنامه آقای شکیبا همانند صاحبخانه از میهمان «اثر انگشت» در منزل خود پذیرایی می کند و همراه او در فضایی کاملاً صمیمی و غیررسمی ضمن میل کردن دمنوش ایرانی درباره یکی از محورها به گپ و گفت‌وگو می‌نشیند.

او یادآور شد: در خلال این مهمانی، آیتم‌های ضبط‌شده «آقای رییس جمهور» و «گپ سی» نیز برای مهمان برنامه پخش و درباره آن گفت‌وگو می‌شود. در آیتم «آقای رییس جمهور» که به سبک تریبون آزاد در سطح شهر ضبط شده است، افراد خود را به جای رییس جمهور منتخب قرار می‌دهند و درباره موضوع هر قسمت به بیان نقطه نظرات خویش می‌پردازند و در آیتم «گپ سی» نیز با مسافران تاکسی ویژه‌ای درباره موضوع برنامه گفت‌وگو می‌شود.

چهاردوری با بیان اینکه در حال حاضر چند قسمت از این برنامه آماده پخش است، افزود: تاکنون افراد و شخصیت‌های بزرگواری مهمان این ویژه برنامه بوده‌اند که به طور حتم دیدن این اشخاص در چنین فضایی متفاوت و گفت‌وگوهای صورت گرفته برای بینندگان از تازگی و جذابیت بسیاری برخوردار خواهد بود.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید