امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

برگزاری نشست هيات رئيسه شوراي عالي اصلاح طلبان و اعضاي هيات رئيسه شوراهاي استانها

نشست هم اندیشی هیات رئیسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با اعضای هیات رئیسه شوراهای استانها با حضور رئيس شوراي عالي سياستگذاري اصلاح طلبان برگزار شد.
برگزاری نشست هيات رئيسه شوراي عالي اصلاح طلبان و اعضاي هيات رئيسه شوراهاي استانها
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۹ |
کد خبر : ۷۰۱ |
سیاسی
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، عصر امروز هيات رئيسه شوراي عالي اصلاح طلبان در نشستي با اعضاي هيئت رئيسه شوراهاي استان ها به نقدها و پيشنهادهاي آنان گوش دادند و در ارتباط با آن ها به بحث و بروسي پرداختند.

حسين کمالی با ارائه گزارشاتي از كارگروه تعامل و رايزني اظهار كرد: در سال گذشته سعی کردیم انتخابات بدون تنش باشد ،امسال هم می خواهیم همین روش را ادامه دهیم.
وي ادامه داد: قصد داريم تا انتخابات امسال رقابتی و سالم باشد از اين رو به وجود برنامه هاي انتخاباتي تاكيد داريم ؛بر همین اساس از رقبای خود نيز انتظار داریم که برنامه های خود را ارائه دهند و بر اساس برنامه ها با هم رقابت كنيم.

در ادامه محمود صادقي نيز در ارتباط با نحوه انتخاب حسن روحاني به عنوان كانديداي نهايي اصلاح طلبان در انتخابات آتي گفت: شب گذشته جلسه سخت و چالشي داشتيم ؛ بعد از بحث و گفت و گوي فراوان با تصميم اكثريت ارا آقای روحاني را به عنوان كانديداي نهايي انتخاب كرديم .
حسين مرعشي نيز در ارتباط با نحوه فعاليت احزاب و گروه ها براي ارائه ليست واحد تصريح كرد: بر طبق توافق صورت گرفته مقرر شد هیچ شخص و یا گروهی از شورا سهم خواهی نکند ، برخی از احزاب حامیان دولت نیز اگر می خواهند با ما همکاری مشترک داشته باید سهم خواهی نداشته باشند،باید همین انتظار و سهم خواهی را داشته باشیم.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید