امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

کاتب: فضای انتخاباتی زود هنگام به مصلحت نظام نیست

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که فضای انتخاباتی زود هنگام در جامعه به مصلحت نظام نیست.
کاتب: فضای انتخاباتی زود هنگام به مصلحت نظام نیست
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۱ |
کد خبر : ۴۶۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، غلامرضا کاتب اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در اردیبهشت و خرداد ماه سال آینده برگزار می شود و هنوز زود است که فضای کشور را بخواهیم انتخاباتی کنیم چرا که در این صورت مسئولان به جای اینکه به کارهای خود بپردازند رویکرد سیاسی به خود خواهند گرفت لذا ما توصیه‌ نمی‌کنیم که کشور زودتر از موعد وارد فضای انتخاباتی شود.

وی افزود: تاکید ما این است که بهتر است به جای شعار دادن عمل کنیم. ما باید در زمان لازم اقدامات مورد نیاز برای اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات را انجام دهیم اما اینکه بخواهیم به شکل زود هنگام فضای انتخاباتی داشته باشیم آسیب های زیادی دارد؛ از جمله اینکه مسئولین را از ماموریت خدمتگزاری باز می دارد و به آنها جهت سیاسی می دهد که این به مصلحت نظام و مردم نیست.

این عضو شورای نظارت بر صداوسیما با اشاره به جلسات این شورا با رییس و معاونین رسانه ملی، یادآور شد: در این جلسات هم بر اساس تاکیدات رهبری که فرمودند فضای کشور به شکل زود هنگام انتخاباتی نشود زمان بندی و برنامه ریزی هایی صورت گرفته و ان شاءالله صداوسیما کلیه برنامه‌های خود را اعم از مناظره‌ها و برنامه‌های انتخاباتی طبق سنوات گذشته در دستور کار خواهد داشت تا ان شاءالله به شکل آرام و منطقی وارد فضای انتخاباتی شویم.

کاتب در پایان گفت که شورای نظارت بر صداوسیما بر روند فعالیت ها و عملکرد صداوسیما به ویژه در ایام انتخابات نظارت خواهد داشت.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید