امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۰
معاون حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام:

ناطق‌نوری می‌تواند یکی از گزینه‌های ریاست مجمع باشد

میرمحمد صادقی گفت: اگرچه کسی نمی‌تواند جای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را پر کند، ولی به نظرم فردی مانند آقای ناطق نوری می‌تواند به‌خوبی جلسات مجمع را اداره کند.
ناطق‌نوری می‌تواند یکی از گزینه‌های ریاست مجمع باشد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۶ |
کد خبر : ۳۸۴ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حسین میرمحمد صادقی، درباره شخصیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: ایشان جزو شخصیت هایی بود که جامع بسیاری از جهات بود؛ هم از جهت سوابق انقلابی فردی بود که کاملا شناخته شده بود و هم روحیه اعتدالی ایشان ستودنی بود و از همان ابتدا در برهه‌هایی که تندرویی و افراط حاکم بود، ایشان سعی می‌کرد که روحیه اعتدال و میانه روی خود را داشته باشد.

معاون حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: در جلساتی که در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع با حضور معاونین برگزار می‌شد، وقتی هر فردی گزارش می‌داد، ایشان به همه گزارش‌ها مسلط بود و سئوال و بحث می‌کرد.  

این حقوقدان با بیان اینکه به نظرم شخصیت‌های مختلفی را انقلاب و جمهوری اسلامی از دست داده و خداوند سعی کرده جبران کند، گفت: کسی نمی تواند جای آیت الله هاشمی رفسنجانی را  پر کند؛ زیرا باید فردی باشد که هم سابقه انقلابی خوبی داشته باشد و هم از روحیه اعتدالی مثل وی برخوردار باشد و بتواند جلسات مجمع را اداره کند و انتخاب هم در این زمینه با مقام معظم رهبری است، اما به نظرم فردی مانند ناطق نوری می‌تواند به خوبی جلسات مجمع را اداره کند.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید