امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

موحدی کرمانی: برای انتخابات باید نزدیکترین گزینه به رهبری را انتخاب کنیم

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: ما باید بگردیم و نزدیکترین گزینه به رهبری را از نظر ثبات، روحیات، بینش، شجاعت، بی‌اعتنایی به دنیا و ساده زیستی و عدل پیدا کنیم.
موحدی کرمانی: برای انتخابات باید نزدیکترین گزینه به رهبری را انتخاب کنیم
جمعه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۱ |
کد خبر : ۳۷۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی طی سخنانی در نخستین نشست شورای استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به نقش شورای نگهبان در انتخابات آتی گفت: هر کس تایید صلاحیت شود وارد فضای رقابتی می‌شود که در آن انتخاب میان صالح و اصلح خواهد بود و ما نیز باید بگردیم و اصلح را پیدا کنیم و به او رای دهیم.این یک وظیفه است و گام برداشتن در این مسیر عبادت محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: شورای محترم نگهبان حداقل صلاحیت را لحاظ می‌کند اما ما باید دنبال حداکثر صلاحیت باشیم. ما باید بگردیم و نزدیکترین گزینه به رهبری را از نظر ثبات، روحیات، بینش، شجاعت، بی اعتنایی به دنیا و ساده زیستی و عدل پیدا کنیم.

موحدی کرمانی افزود: ممکن است افرادی، آدم‌های خوبی باشنداما مقبولیت نداشته باشند و رای نیاورند، پس باید همه شرایط را برای رسیدن به گزینه اصلح در نظر گرفت.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در پایان تاکید کرد: نمی‌خواهیم‌ کسی رییس جمهور شود که نسبت به پول‌های غارت شده بیت‌المال بی‌تفاوت باشد بلکه می‌خواهیم کسی انتخاب شود که پول‌ها را به بیت المال برگرداند و جلوی سوءاستفاده‌ها و رانت خواری‌ها را بگیرد.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید