امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰
وکیل‌مدافع علی مطهری اعلام کرد

صدور قرار منع تعقیب در پرونده شکایت دادستانی از علی مطهری

وکیل‌مدافع علی مطهری گفت: پرونده موکلم که با اعلام جرم دادستانی تشکیل شده بود، پس از بررسی منجر به صدور قرار منع تعقیب شد.
صدور قرار منع تعقیب در پرونده شکایت دادستانی از علی مطهری
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۲ |
کد خبر : ۳۳۲ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مصطفی ترک‌همدانی، گفت: با اعلام جرم دادستانی علیه علی مطهری مبنی بر توهین و نشر اکاذیب نسبت به محمود احمدی نژاد رییس‌جمهور سابق پیرامون نطق مطهری در مجلس که گفته بود « ... موضوع عفاف و حجاب اسلامی که در اثر تشویق و ترغیب های پیدا و پنهان آقای رییس جمهور به بدحجابی و بی حجابی اکنون به وضع اسف‌باری رسیده است ... » پرونده‌ای برای موکلم تشکیل شده بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به محتویات پرونده و به لحاظ عدم کفایت ادله اثباتی به اتهام متهم موصوف از نظر بازپرس محرز و ثابت نشد و با استناد به ماده 265 قانون آیین دادرسی کیفری قرار منع تعقیب از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه صادر و اعلام شد که قرار صادره پس از موافقت دادستان ظرف مهلت 10 روزه از تاریخ ابلاغ قابل اعتراض در دادگاه کیفری 2 تهران است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای سال 92 در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، خبر اعلام جرم دادستانی تهران علیه علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی را تایید کرد.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید