امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۶

جزئیات جلسه اصلاح طلبان شورای شهر با قالیباف

آقای قالیباف تاکید کردند که به حکم دادگاه در این رابطه تمکین خواهند کرد و ما نیز بر این اساس از بحث در این مورد خودداری کردیم و منتظر حکم دادگاه هستیم.
جزئیات جلسه اصلاح طلبان شورای شهر با قالیباف
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۳ |
کد خبر : ۲۹۵ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، روز گذشته فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران با محمدباقر قالیباف دیدار و گفتگو داشت .

محمد مهدی تندگویان عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران  درباره این دیدار اظهار داشت: بر اساس توافقی که از ابتدای روی کار آمدن شورای شهر با شهردار تهران داشتیم ، جلسات مستمر فصلی با شهردار برگزار می کنیم و جلسه روز گذشته فراکسیون اصلاح طلبان شورا نیز در همین راستا برگزار شد.

وی درباره اینکه آیا در این جلسه درباره املاک نجمومی نیز صحبتی شد یا نه ؟ خاطرنشان کرد: آقای قالیباف تاکید کردند که به حکم دادگاه در این رابطه تمکین خواهند کرد و ما نیز بر این اساس از بحث در این مورد خودداری کردیم و منتظر حکم دادگاه هستیم.

تندگویان در ادامه درباره اینکه آیا در این جلسه درباره مسائل سیاسی نیز صحبتی شد یا نه ؟ گفت : طبیعی است که وقتی افراد سیاسی دور هم جمع می شوند رویکرد سیاسی نیز مطرح شود ولی با توجه به اینکه ما و شهردار تهران در پایان سال کاری خود هستیم ، بیشتر تلاش کردیم درباره رفع مشکلات شهری و مسائل مرتبط به مدیریت شهری صحبت کنیم و کمتر دغدغه های حزبی و جناحی و خود را مدنظر قرار دادیم.

خبرنگار: گلاره کلانتری

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید