امروز : سه شنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵

برنامه انتخاباتی جمعیت جانبازان هفته آینده تعیین می‌شود

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: تا دوشنبه هفته آینده ساز و کارها و برنامه‌های‌ما برای انتخابات سال 96 مشخص خواهد شد.
برنامه انتخاباتی جمعیت جانبازان هفته آینده تعیین می‌شود
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۰۱:۳۳ |
کد خبر : ۲۹۲ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی عصر امروز در حاشیه نشست شورای مرکزی این تشکل سیاسی اصولگرا با بیان اینکه ساز و کار رسیدن به کاندیدای انتخاباتی سال 96 در جلسه بعدی‌مان مشخص خواهد شد اظهار کرد: در جلسه امشب سخنگو انتخاب نشد و قرار شد در جلسه آینده که به احتمال فراوان دوشنبه هفته آتی برگزار می‌شود، تا سخنگو انتخاب شود تا با رسانه‌ها در ارتباط باشد و ساز و کار رسیدن به کاندیدای سال 96 این جمعیت مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه امشب تشکل متبوعش اظهار کرد: در این جلسه مباحث کلی شامل نقطه نظر اعضا درباره انتخابات مطرح شد و انجام فعالیت‌های لازم برای حضور در انتخابات 96 مورد بررسی قرار گرفت و همچنین نوعی آسیب‌شناسی نسبت به دو انتخابات هم انجام شد تا از تجربه گذشته استفاده شود.

دبیرکل جبهه جانبازان انقلاب اسلامی افزود: ما می‌کوشیم تا در انتخابات آینده با انسجام خوب، حضور پیدا کنیم و این در شرایطی است که مطالبات مردم برای تغییر، بالا رفته است و به نظر می‌رسد وعده‌های داده شده تاکنون نتوانسته انتظارات جامعه را برآورده کند.

شاکری در پایان گفت: در تنگنا قرار دارند و این موضوع نشان دهنده آن است که انتخابات سال 96، انتخابات ویژه‌ای خواهد بود.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید