امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۸

حکیمی‌پور: تمرکز حزب اراده ملت بر انتخابات شوراها خواهد بود

دبیرکل حزب اراده ملت با اشاره به بررسی موضوع انتخابات در جلسات شورای مرکزی تشکل متبوعش گفت: تمرکز ما در انتخابات آتی بر موضوع شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهد بود.
حکیمی‌پور: تمرکز حزب اراده ملت بر انتخابات شوراها خواهد بود
شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۰ |
کد خبر : ۲۴۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، احمد حکیمی‌پور طی سخنانی در کارگاه مدیریت شهری حزب اراده ملت، با اشاره به اهمیت انتخابات شوراها، گفت: شوراها یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، اما اصلاحات و الحاقات قانون شوراها از سال ۷۵ تا کنون همواره در راستای تضعیف این رکن قانون اساسی بوده است.

وی با اشاره به نقش شوراها در توسعه همه جانبه شهر، اظهار کرد: تمرکز حزب اراده ملت در انتخابات پیش رو بر شوراهای شهر و روستا خواهد بود.

در بخش دیگری از این نشست، زهره رحیمی مسئول برگزاری کارگاه مدیریت شهری، هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد بستر لازم جهت تبادل دانش و اطلاعات در زمینه مدیریت شهری و لزوم رویکرد تخصصی نامزدهای شوراها و ایجاد فضای مطالبه گرانه در این حوزه در بین شهروندان دانست و گفت: چون این برنامه در قالب تشکیلات حزبی صورت پذیرفته است، گام مهم و منحصر به فردی در عرصه تحزب و توسعه سیاسی محسوب می شود.

وی با اشاره به برگزاری دومین کارگاه مدیریت شهری با موضوعات تخصصی تر، کاربردی تر، ادامه داد: کارگاه "آشنایی با ساختار و کارکرد شوراها در ایران" در آینده ای نزدیک توسط حزب اراده ملت برگزار خواد شد.

در این کارگاه دوروزه مباحثی تحت عناوین آشنایی با کلیات مدیریت شهری، مروری بر نکات مهم مدیریتی، آشنایی با مهارت های کاربردی و میدانی مدیریت شهری و معرفی فرآیند انجام پروژه های شهری در قالب مطالعه موردی، به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

پس از برگزاری کامل این کارگاه ها تا قبل از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، سند راهبردی حزب اراده ملت ایران در حوزه مدیریت شهری نیز رونمایی خواهد شد.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید