امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

رییس ستاد انتخابات کشور : امانتدار رای مردم خواهیم بود

معاون سیاسی وزیر کشور تاکید کرد: وزارت کشور بی طرفی و اجرای قانون را در انتخابات مدنظر داشته و به حق الناس بودن رای مردم اعتقاد دارد.
رییس ستاد انتخابات کشور : امانتدار رای مردم خواهیم بود
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۴ |
کد خبر : ۲۴۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی اکبر احمدی صبح امروز در همایش معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور اظهار کرد: نیت شخصی ما پای صندوق رای است و ما به هرکسی خواستیم رای می دهیم اما در اجرای انتخابات قانون را مدنظر داریم.

وی در ادامه تاکید کرد: ما معنی حق الناس بودن رای مردم را خیلی خوب می فهمیم و امانتدار رای مردم خواهیم بود.

احمدی در بخش دیگر از اظهارات خود تصریح کرد: بدنه اجرایی کشور در خدمت همه مردم است و من تقسیم بندی جامعه به کسانی که به رئیس جمهور رای داده‌اند یا نداده‌اند را اشتباه دانسته و خود را موظف می دانم طبق قانون،  در خدمت همه مردم باشم.

معاون سیاسی  وزیر کشور با اشاره به اینکه بعضی ها نسبت به دفاع از عملکرد دولت احتیاط می کنند اظهار کرد: ما باید عملکردها و دستاوردهای دولت را برای مردم تبیین کنیم. فرماندارن و استانداران نیز باید ارتباط خود را با ائمه جمعه، جامعه مدنی، رسانه‌ها، فعالان سیاسی و فرهنگی بیشتر کنند تا بسیاری از سوالات پاسخ داده شوند. توقع من این است که این ارتباط بیشتر شود.

وی با اشاره به تلاش های انجام شده برای تامین امنیت کشور خاطر نشان کرد: جایی که وحدت ملی، امنیت ملی و منافع ملی مدنظر قرار گرفته شده است حتما موفق بوده‌ایم. در موضوع برجام هم مواضع شورای عالی امنیت ملی و رئیس جمهور کاملا روشن است با این وجود عده ای بر آنند تا چکش خود را بر طبل قبلی بکوبند. در مسائل سیاسی و اقتصادی و سلامت هم همینگونه عمل می کنند. در مقابل باید آمار و ارقام و شاخص های دستاوردهای دولت ارائه شود و تیم اطلاع رسانی دولت هم تقویت شود.

احمدی در بخش دیگر از اظهارات خود افزود: برخی مسائل ممکن است سیاسی، قومی یا اجتماعی باشد اما ابعاد امنیتی پیدا کند به طورر مثال در شورای امنیت کشور مسائلی درمورد آب مطرح است که باید استانداران به این مسائل هم توجه کنند. معاونان استانداران و استانداران باید به وظایف سایر دستگاه ها و وزارتخانه ها آشنایی داشته باشند تا در شورای تامین استان تصمیمات بهتری بگیرند.

معاون سیاسی وزیر کشور در پایان با اشاره به اینکه نقد دولت اشکالی ندارد ولی باید براساس آمار و شاخص ها انجام شود گفت: برخی بدون توجه به آمار و ارقام دولت را لغو می کنند که این انتقادات وارد نیست. مسئولان مصوبات، برنامه ها و دستاوردهای دولت را برای جامعه تشریح کنند.

 

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید