امروز : دوشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۴
نایب رییس مجمع نمایندگان ادوار مجلس :

مجمع نمایندگان ادوار در مورد انتخابات ریاست جمهوری به تصمیم نهایی نرسیده است

مجمع نمایندگان ادوار در مورد انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم تابع نظر نهایی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان است و هنوز شورا در این رابطه اعلام نظر نکرده است.
مجمع نمایندگان ادوار در مورد انتخابات ریاست جمهوری به تصمیم نهایی نرسیده است
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۴ |
کد خبر : ۱۷۹ |
سیاسی

محمدعلی نمازی نایب رییس مجمع نمایندگان ادوار  با اعلام این خبرگفت: مجمع نمایندگان ادوار به عنوان عضوی از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در جلسه گذشته شورای مرکزی موضوع حمایت از کاندیداهای ریاست جمهوری دوازدهم را مورد بحث و بررسی قرار داد که در این جلسه نقطه نظرات مختلف بیان شد اما جمع‌بندی و تصمیم نهایی به جلسه بعدی موکول گردید.

وی توضیح داد: گزینه‌های مورد بحث در جلسه مجمع نمایندگان ادوار اول حمایت بی‌قید و شرط از آقای روحانی و دوم توصیه به اینکه دیگر چهره‌های نزدیک به اصلاح‌طلبان که احتمال تایید صلاحیت دارند نیز در انتخابات ثبت‌نام کنند، بود و به نظر می‌آمد که نظر اکثریت شورای مرکزی موافق با گزینه دوم است و اینکه حمایت از کاندیدای مورد نظر، مشروط بوده و بدون قید و شرط نباشد.

نایب رییس مجمع نمایندگان ادوار با تاکید بر اینکه هنوز در مجمع تصمیم نهایی برای انتخابات پیش‌رو اتخاذ نشده و در حال انجام مذاکرات مقدماتی هستیم، گفت: تصمیم‌گیری به جلسه آینده مجمع موکول شده است و نتیجه نهایی توسط شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان منعکس می‌شود و مجمع ادوار تابع این تصمیم است.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید