امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

قائم مقام جمعیت رهپویان: معرفی نامزد جمعیت رهپویان تا آخر آذرماه

قائم مقام جمعیت رهپویان گفت: اصولگرایان باید در انتخابات مدلی را طراحی کنند که بتواند انسجام ایجاد کند.
قائم مقام جمعیت رهپویان: معرفی نامزد جمعیت رهپویان تا آخر آذرماه
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۳ |
کد خبر : ۱۶۸ |
سیاسی

پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، پرویز سروری، درباره  وضعیت اصولگرایان در انتخابات،گفت: شرایطی که اصولگرایان در انتخابات دارند با  شرایط اصلاح طلبان، متفاوت است، به این دلیل که مصداق برای آنها روشن و مشخص است که کاندیدای اصلی آنها آقای روحانی است و به همین دلیل می‌تواند عامل انسجام بخشی  و به شکلی  عامل جلو افتادن برنامه‌های اصلاح طلبان و کارهای میدانی آنها برای انتخابات باشد.

قائم مقام جمعیت رهپویان با بیان اینکه اصولگرایان در ابتدا باید مدلی را طراحی کنند که بتواند انسجام  ایجاد شود،افزود: این مدل باید بتواند  فرآیند وحدت و رسیدن به یک نامزد را در بین اصولگرایان به وجود بیاورد  که در این راستا جمعیت رهپویان  برای رسیدن به مدلی که بتواند ائتلاف واجماع را دربین اصولگرایان  ایجاد کند آن را در دستور کار خود قرار داده است.

هنوز نامزدی برای معرفی تعیین نشده است

او با بیان اینکه جمعیت رهپویان تا پایان آذر ماه تصمیم دارد که به آن نامزد مورد نظر خود برسد،گفت: نامزد مورد نظر جمعیت رهپویان  را به ائتلاف اصولگرایان معرفی می‌کنیم  تا در بین نامزدهای  معرفی شده از سوی طیف های مختلف اصولگرا مورد بررسی قرار گیرد تا به  گزینه  واحد دست یابیم اما  هنوز نامزدی برای معرفیتعیین نشده است .

سروری درباره رایزنی جمعیت رهپویان با دیگراحزاب اصولگرا، بیان کرد :به طور طبیعی باید این کار صورت گیرد هرچند که ورود زودهنگام  به  انتخابات جزء موارد منع شده برای رهپویان است و معتقدیم هر اقدامی که کشو را وارد انتخابات زودرس کند آثار  زیانباری را وارد می‌کند و دولت را درگیر  موضوعی می‌کند که اساسا وجود ندارد و یا وجودش میتواند مانع خدمت رسانی به مردم شود.

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: این اقدامات کاملا داخلی است و پرهیز میکنیم که فعالیت‌ها را به سمت رسانه ها منتقل کنیم اما در درون جبهههای انقلاب رایزنیها در حال وقوع است تا مدل نامزد واحد حاصل شود.

او در پاسخ به اینکه آیا با جبهه یکتا و پایداری رایزنی داشتهاید،گفت: به طور حتم  رایزنی می‌کنیم و ما با همه طیف‌های مختلف اصولگرا روند را ادامه خواهیم داد چرا که همه اصولگرایان باید به نامزد واحدی برسند.

برگزاری نشست با جامعتین

قائم مقام جمعیت رهپویان با بیان اینکه  نشستی با جامعتین  و آیت الله مصباح یزدی نداشیم اما این نشست در آینده برگزار میشود،بیان کرد: آنها از جمله مجموعه‌های  محترمی هستند  که همیشه در انتخابات  نقش مهمی ایفا کردند و طبیعتا  می‌توانند  نیروهای انقلاب را با رهنمودهای خود یاری کنند تا دسترسی به مدل نامزد واحد زودتر انجام شود.

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید