امروز : یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۰

کاخ سفید: بایدن برای انتخابات ۲۰۲۴ نامزد می‌شود

سخنگوی کاخ سفید گفت که رئیس‌جمهوری آمریکا قصد دارد بار دیگر در سال ۲۰۲۴ برای انتخابات نامزد شود. بایدن در حال حاضر با کاهش حمایت از جانب رای‌دهندگان دموکرات مواجه است و برخی از قانونگذاران این حزب هم از تایید او خودداری می‌کنند.
کاخ سفید: بایدن برای انتخابات ۲۰۲۴ نامزد می‌شود
شنبه | ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۱ |
کد خبر : ۱۴۲۸۹ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از خبرگزاری راشا تودی، کارین ژان‌پی‌یر، سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفت: رئیس‌جمهوری قصد دارد برای ۲۰۲۴ نامزد شود و ما فاصله زیادی تا ۲۰۲۴ داریم. ما همچنان قصد داریم روی کار برای مردم آمریکا تمرکز کنیم، از طریق تامین خانوارها و از طریق کاهش هزینه خانواده‌ها، همانطور که بوده‌ایم.

 

با این حال، هزینه‌های غذا و انرژی در دوران ریاست بایدن افزایش یافته و داده‌های تولید ناخالص داخلی که پنج‌شنبه منتشر شد نشان می‌دهد که اقتصاد ایالات متحده وارد رکود اقتصادی شده است.

 

با وجود اصرار بایدن مبنی بر اینکه ایالات متحده "در مسیر صحیح" قرار دارد، نظرسنجی Civiqs در اوایل این ماه نشان داد که میزان تایید عملکرد بایدن ۲۹ درصد است، در حالی که به طور متوسط پنج نظرسنجی پیشرو دیگر میزان تایید عملکرد او را ۳۹ درصد نشان می‌دهند. در نظرسنجی‌های متعدد، بایدن تقریباً پایین‌ترین امتیازات را بابت مدیریت اقتصادی‌اش گرفته است.

 

با توجه به این چشم‌انداز اقتصادی تیره و تار، تازه‌ترین نظرسنجی شبکه خبری سی‌ان‌ان نشان داد که ۷۵ درصد از دموکرات‌ها و رای‌دهندگان مایل هستند تا چهره‌ جدیدی نماینده این حزب در ۲۰۲۴ باشد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید