امروز : یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۵

ترامپ: مردم می‌خواهند نامزد انتخابات شوم/نگران دیگر گزینه‌های جمهوری‌خواه نیستم

دونالد ترامپ اعلام کرد که تصمیمش را درباره نامزد شدن یا نشدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا گرفته، اما نمی‌داند که آن را قبل از انتخابات میان‌دوره‌ای ماه نوامبر اعلام کند یا بعد از آن.
ترامپ: مردم می‌خواهند نامزد انتخابات شوم/نگران دیگر گزینه‌های جمهوری‌خواه نیستم
شنبه | ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۲ |
کد خبر : ۱۴۲۵۹ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از وبسایت روزنامه هیل، دونالد ترامپ گفت: در ذهن خودم تصمیمم را گرفته‌ام و دیگر هیچ عاملی نمی‌تواند آن را تغییر دهد. اما اینکه قبل از انتخابات میان‌دوره‌ای اعلام کنم یا بعد از آن، این تصمیم بزرگ من خواهد بود.

ترامپ گفت که اعلام کردن تصمیم خود پیش از انتخابات میان‌دوره‌ای می‌تواند مزیت‌هایی داشته و دیگر کاندیداهای احتمالی را از آغاز کارزارهای انتخاباتی خود منصرف کند.

او گفت: اگر من نامزد شوم، بسیاری از گزینه‌های دیگر حتی در انتخابات شرکت نخواهند کرد، چون اگر به نظرسنجی‌ها نگاه کنید می‌بینید که آرای آن‌ها حتی به حد نصاب هم نمی‌رسد... مردم می‌خواهند من نامزد شوم.

ترامپ همچنین گفت که نگران دیگر گزینه‌های حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ۲۰۲۴ نبوده و به عنوان مثال، ران دسانتیس، فرماندار ایالت فلوریدا را رقیبی جدی برای خود نمی‌داند. دسانتیس در نظرسنجی‌ها به عنوان برجسته‌ترین نامزد حزب جمهوری‌خواه ظاهر شده، البته اگر ترامپ نامزد نشود.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید