امروز : یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۹

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان تهران منصوب شد

مراسم معارفه ابوالقاسم چیذری به عنوان دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان تهران با حضور محمدسعید احدیان دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی برگزار شد.
دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان تهران منصوب شد
چهارشنبه | ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۱ |
کد خبر : ۱۴۱۹۵ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در ابتدای این نشست سیروس رضایی معاون امور استان‌های جمعیت با اشاره به تغییرات ساختاری در بدنه دبیران استانی، انتخاب ابوالقاسم چیذری به عنوان دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان تهران را یکی از تغییرات مهم در این حوزه برشمرد.

رضایی گفت: تهران به دلیل اهمیت آن همواره در عرصه های سیاسی پیشرو بوده است به همین دلیل با بررسی نفرات مختلف، نهایتا اعضای شورای مرکزی و دبیرکل محترم بر روی آقای چیذری که از جوانان پرتلاش مجموعه بوده و عضویت شورای مرکزی را نیز برعهده دارد به اجماع رسیدند.

پس از معاون امور استان ها، محمدسعید احدیان دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی صحبت های خود را با اشاره به ویژگی های دبیر جدید استان تهران آغاز کرد.

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی، ابوالقاسم چیذری را فردی انقلابی، جهادی با نیت خالصانه و دلسوزانه و از جنس جوانان جمعیت معرفی کرد.

احدیان افزود: جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان تهران پیشران جمعیت در کشور است به همین دلیل باید گفت که مسئولیت سنگینی بر دوش آقای چیذری گذاشته شده است اما قطعا با شناختی که از این برادر انقلابی در تمامی سطوح تشکیلات وجود دارد بسیار به حرکت مثبت مجموعه در آینده امیدواریم.

در ادامه ابوالقاسم چیذری دبیر جدید جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان تهران با تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای مرکزی و دبیرکل جمعیت، گفت: امیدوارم در کنار تلاش تمامی اعضای پرتلاش و جهادگر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در تهران بتوانیم اقدامات موثری را انجام دهیم.

چیذری در ادامه افزود: سطح اهمیت کار را درک کرده و مهمترین مسائل پیش رو را در دو محور حرکت توامان مبتنی بر کار تشکیلاتی و به موازات آن فعالیت انتخاباتی تعیین کرده ایم.

در پایان حکم انتصاب ابوالقاسم چیذری به عنوان دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان تهران توسط محمدسعید احدیان دبیرکل جمعیت به وی ابلاغ شد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید