امروز : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۷

معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت استانداری خراسان شمالی

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان شمالی معارفه شد.
معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت استانداری خراسان شمالی
یکشنبه | ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۰:۱۵ |
کد خبر : ۱۴۱۴۶ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ظهر امروز طی آیینی با حضور استاندار خراسان شمالی، وحیدی نماینده مردم ۵ شهرستان در مجلس، رئیس کل دادگستری استان، فرمانده سپاه جواد الائمه (ع)، اعضای شورای تامین و جمعی دیگر از مدیران استان، از علی بیگ زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی تقدیر شد.

استاندار خراسان شمالی در آیین معارفه و تکریم معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت : ملاک انتخاب مدیران استان بر مبنای توانمندی ها، شناخت کافی و شایستگی های آنان است تا اعتلای توسعه سریع تر رقم بخورد.

محمد رضا حسین نژاد با ابراز خرسندی از اینکه این جلسه برخلاف بعضی جلسات دیگر برای شعزل و نصب نیست، افزود: خوشحال هستیم که معاون پیشین استاندار اکنون به عنوان معاون استاندار کرمان منصوب شده و ارتقاء پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه تغییر هر مدیری به معنای خدمت به مردم در جایگاه های دیگر است، تاکید کرد: در انتخاب مدیران، شتاب زده عمل نخواهیم کرد.

وی تصریح کرد : در ارزیابی مدیران، محوریت بومی بودن و وابستگی به خانواده های شهدا و ایثارگران را مدنظر قرار می دهیم.

حجت الاسلام نوری نمانیده ولی فقیه در خراسان شمالی، وحیدی نماینده مردم ۵ شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی و همچنین حجت الاسلام براتی زاده رئیس کل دادگستری خراسان شمالی نیز در این جلسه طی سخنانی از تلاش های بیش از ۳ سال بیگ زاده به عنوان معاون استاندار تقدیر کرده و سرپرست جدید این معاونت را از نیروهای پر ظرفیت استان اعلام کردند.

علی بیگ زاده معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی نیز با تشکر از همراهی همه مدیران اظهار کرد: تمام اتفاقات خوبی که طی این مدت در استان رخ داد به واسطه همراهی مردم و همکاری سایر مدیران و دستاندرکاران بود.

وی تاکید کرد: خراسان شمالی وطن دوم بنده به حساب می آید و هرکجا که باشم هرکاری بتوانم برای این استان انجام خواهم داد.

به گزارش ایسنا، در این آیین از زحمات علی بیگ زاده تقدیر و عبدالصمد صفر نژاد بعنوان سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان شمالی معرفی شد.

صفر نژاد از نیروهای با سابقه وزارت کشور محسوب می شود که سابقه ۲۱ سال  فرمانداری در شهرستان های مختلف کشور از جمله در شیروان را در کارنامه‌ خود دارد. 

فرمانداری شهرستان های رامسر و نوشهر در استان مازندران، فرمانداری شهرستان های ماسال و بندر انزلی در استان گیلان و فرمانداری شهرستان چناران از جمله سوابق وی در فرمانداری شهرستان های مختلف است. 

ریاست اداره امور استان های اداره کل امنیتی وزارت کشور و کارشناس امور استان های دبیرخانه شورای امنیت کشور از دیگر تجربیات سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان شمالی است. 

وی همچنین مسئولیت اداره انتصابات معاونت‌های سیاسی امنیتی استانداران سراسر کشور را نیز در کارنامه‌ اش دارد.

صفر نژاد همچنین در مقطع دکتری مدیریت رفتار سازمانی تحصیل کرده و دارای مدرک ارشد علوم سیاسی است.

گفتنی است، علی بیگ زاده معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان منصوب شده است.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید