امروز : شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۴

رییس فدراسیون سوارکاری: برگزاری انتخابات قانونی بود

رییس فدراسیون سوارکاری گفت، برگزاری انتخابات فدراسیون سوارکاری قانونی و طبق اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی بود
رییس فدراسیون سوارکاری: برگزاری انتخابات قانونی بود
یکشنبه | ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۲:۵۵ |
کد خبر : ۱۴۱۲۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مسعود خلیلی، درباره قانونی بودن برگزاری انتخابات فدراسیون سوارکاری که امروز بدون حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و با وجود مخالفت این وزارتخانه برگزار شد، اظهار کرد: به نظر بنده قانونی بود و آنچه در اساسنامه و آیین نامه آمده رعایت شد و اگر مورد غیر قانونی وجود داشته دوستان به صورت مکتوب به ما اعلام کنند.

وی در خصوص علت مخالفت وزارت ورزش، تصریح کرد: علت مخالفت وزارتخانه را نمی‌دانم و دوستان باید اعلام کنند که به چه دلیل مخالف برگزاری انتخابات بوده‌اند.

رییس فدراسیون سوارکاری افزود: مباحثی پیش آمد و عنوان کردند ۲ نفر شکایت دارند و باید رسیدگی کنیم که چهارشنبه هفته گذشته این شکایت به دبیرخانه فدراسیون آمد و پاسخ فدراسیون از سوی وزارتخانه پذیرفته شد.

خلیلی با اشاره به اینگه مگر در انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شورای شهر اگر کسی کاندیدا شد و اعتراض کرد تاریخ انتخابات به تعویق می‌افتد؟ عنوان کرد: در مورد کاندیداها وقتی معترض هستند یک مرجع باید رسیدگی کند و در همین راستا نامه‌ها رسید، پاسخ‌ها ارائه و پذیرفته شد.

وی در مورد دیر اعلام شدن تعویق انتخابات سوارکاری از سوی وزارت ورزش وزارت ورزش، اعلام کرد: این اتفاق از سوی وزارت ورزش صورت گرفته اما فدراسیون سوارکاری ۴۵ روز و ۲۰ روز پیش تاریخ انتخابات را ۲۱ خرداد اعلام کرد و دعوتنامه دادیم و رسید دعوتنامه‌ها نیز موجود است.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید