امروز : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۲

اعلام نتایج نهایی انتخابات شورای هیئات مذهبی در زنجان

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: شبکه بزرگ هیئات مذهبی با صدها هزار عضو، بزرگ‌ترین شبکه فرهنگی تبلیغی در کشور محسوب می‌شود.
اعلام نتایج نهایی انتخابات شورای هیئات مذهبی در زنجان
دوشنبه | ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۳:۳۹ |
کد خبر : ۱۴۱۲۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حجت‌الاسلام حسین خسروی با اشاره به اینکه ششمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی زنجان همزمان با سراسر کشور روز جمعه ۳۰ اردیبهشت‌ماه در اداره‌کل تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: در پایان فرآیند رای‌گیری و پس از شمارش آرا، از بین ۲۰ داوطلب شرکت‌کننده در انتخابات، مرتضی پاشایی، بهمن اکبری، نادر شامی، فتح‌الله بابایی، علی کردلو، عاصم جعفری و سیدکریم حری به عنوان اعضای اصلی شورای هیئات مذهبی زنجان انتخاب شدند.

وی افزود: شورای هیئات مذهبی یک تشکل میانی است که نقش حلقه واسط بین سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان متولی بخشی از فرهنگ و تبلیغ دینی در کشور و هیئات مذهبی را بر عهده دارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: شبکه بزرگ هیئات مذهبی با صدها هزار عضو، بزرگ‌ترین شبکه فرهنگی تبلیغی در کشور محسوب می‌شود و شورای هیئات مذهبی به عنوان تشکیلات برآمده از بین هیئات مذهبی وظیفه ساماندهی، حل اختلافات هیئات، نظارت و ارزیابی بر عملکرد جامعه هدف، تسهیل در صدور مجوز هیئات مذهبی، ‌مبارزه با آسیب‌ها و انحرافات، استفاده بهینه از ظرفیت‌های دستگاه‌های فرهنگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی را بر عهده دارد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید