امروز : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۶

طی احکامی از سوی استاندار گلستان: معاونین فرماندار گنبدکاووس معرفی شدند

علی محمد زنگانه طی احکام جداگانه ای سه معاون فرماندار شهرستان گنبدکاووس را منصوب کرد.
طی احکامی از سوی استاندار گلستان: معاونین فرماندار گنبدکاووس معرفی شدند
پنج شنبه | ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۷ |
کد خبر : ۱۴۰۶۴ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، استاندار گلستان نهایتا و پس از کش و قوس های فراوان و مطرح شدن نامهای بسیاری از افراد، به پیشنهاد معاون استاندار و فرماندار ویژه معاونین وی را منصوب کرد که در مراسمی با حضور مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و جمعی از فعالین سیاسی و اجتماعی معرفی شدند.

در این مراسم ابتدا از زحمات محمدجان پاشی زاده در مسند معاون هماهنگی امور عمرانی، علی اکبربرآبادی در مسند معاون هماهنگی امور اقتصادی و فرزانه جعفری معاون بازنشسته سیاسی و امنیتی و هم چنین زحمات ۴ ماهه حنیفه عصمتی در قبول زحمت انجام مسئولیت های حوزه سیاسی و امنیتی فرمانداری گنبدکاووس تقدیر به عمل آمد.

سپس ضمن قرائت احکام صادر شده از سوی استاندار گلستان، آقایان رضا اصالتی، محمدرضا میرنیا و حمیدرضا قربان زاده گوگلانی به ترتیب به عنوان سرپرستان معاونت های سیاسی و امنیتی، برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی معرفی شدند.

استاندار گلستان در احکام این سه فرد بر هماهنگی با فرماندار، بهره گیری از ظرفیت تمامی اقشار، اقوام، گروهها و نخبگان شهرستان و تلاش برای تحقق برنامه های پیشرفت استان تاکید کرده است.

به گزارش ایسنا در انتهای این مراسم هادی احمدی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گزارشی از روند و نحوه انتصاب مدیران در سطح استان گلستان در دولت جدید ارائه کرد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید