سه انتصاب جدید در استانداری سمنان

استاندار سمنان طی احکام جداگانه‌ای، مشاور استاندار و بخشداران امیرآباد و بخشدار مرکزی دامغان را منصوب کرد.
سه انتصاب جدید در استانداری سمنان
دوشنبه | ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۸ |
کد خبر : ۱۳۷۲۴ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان طی  ابلاغی "محمد مبین" را به‌عنوان" مشاور استاندار" منصوب کرد.

در ابلاغ انتصاب محمد مبین آمده است: 

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت " مشاور استاندار"، پست سازمانی شماره ۳-۱۵ منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منّان ، تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویّات مقام معظم رهبری( مدظله العالی ) و با اهتمام به برنامه های دولت  مردمی حضرت آیت الله رئیسی با تاکید بر شاخص های "عدالت محوری" ، "انقلابی‌گری" ، "مردم داری " ، "پاکدستی" ، "فسادستیزی"، "قانون‌مداری" و تعامل سازنده با کلیه دستگاه های اجرایی در انجام وظایف و ماموریت‌های محوله موفق و موید باشید.

 همچنین سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان طی حکمی" ابوالفضل حیدری" را به‌عنوان "سرپرست بخشداری امیر آباد" منصوب کرد.

در حکم انتصاب ابوالفضل حیدری آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان دامغان به عنوان"سرپرست بخشداری امیر آباد" منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منّان تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با پیروی از منویّات و فرامین مقام معظم رهبری( مدظله العالی ) و با اهتمام به دیدگاه ها و برنامه های دولت حضرت آیت الله رئیسی از جمله " عدالت محوری" ، "انقلابی‌گری" ، "مردم داری" ، "پاکدستی"، "فسادستیزی" ، "قانون‌مداری" و تعامل سازنده با همکاران محترم در انجام وظایف و ماموریت‌های محوله موفق و موید باشید.

ابوالفضل حیدری ، متولد سال ۱۳۶۳ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل است .وی فرزند شهید والامقام ابوالفضل حیدری بوده و از زمان استخدام در سال ۱۳۸۸ تا سال ۱۳۹۸ به عنوان کارشناس سیاسی ، انتخابات بخشداری امیرآباد و از سال ۱۳۸۸ تاکنون به عنوان کارشناس شهری، روستایی و شوراها در فرمانداری شهرستان دامغان مشغول به انجام وظیفه بوده است.

استاندار سمنان همچنین طی  حکمی " قربانعلی قریب بلوک " را به عنوان" سرپرست بخشداری مرکزی دامغان" منصوب کرد.

در حکم انتصاب قربانعلی قریب بلوک آمده است :

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان دامغان به عنوان " سرپرست بخشداری مرکزی دامغان" منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منّان تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با پیروی از منویّات و فرامین مقام معظم رهبری( مدظله العالی ) و با اهتمام به دیدگاه ها و برنامه های دولت حضرت آیت الله رئیسی از جمله "عدالت محوری" ، "انقلابی‌گری" ، "مردم داری" ، "پاکدستی" ، "فسادستیزی" ، "قانون‌مداری" و تعامل سازنده با همکاران محترم در انجام وظایف و ماموریت‌های محوله موفق و موید باشید.

قربانعلی قریب بلوک، متولد سال ۱۳۵۸ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حسابداری است .وی فرزند شهید والامقام محمد اسماعیل قریب بلوک بوده و از زمان استخدام در سال ۱۳۷۹ تا سال ۱۳۸۶ به عنوان کارشناس بخشداری امیرآباد واز سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۴ به عنوان مسئول مالی و عامل ذیحسابی فرمانداری شهرستان دامغان واز سال ۱۳۹۴ تاکنون به عنوان کارشناس مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان دامغان مشغول به انجام وظیفه بوده است.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید