ترامپ احتمالا در تدارک اعلام نامزدی برای ۲۰۲۴ است

دونالد ترامپ و متحدانش مراسم‌ها و برنامه‌هایی را برای انتخابات میان‌دوره ترتیب داده‌اند که قرار است بازیگر کلیدی آنها دونالد ترامپ باشد و هدفشان احتمالا زمینه‌چینی برای نامزدی دوباره ترامپ برای رقابت کاخ سفید است.
ترامپ احتمالا در تدارک اعلام نامزدی برای ۲۰۲۴ است
پنج شنبه | ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۱ |
کد خبر : ۱۳۷۱۵ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نوشته روزنامه نیویورک ‌تایمز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا و گروه‌های متحدش، نشست‌های سیاسی، گردهمایی‌های مردمی بیشتر و یک انجمن پر رنگ‌ و لعاب برای ماه آینده در تفرجگاه مارالاگو تدارک دیده‌اند که برای کاندیداهایی است که او تایید کرده و همچنین اهداکنندگانی که تا ۱۲۵ هزار دلار به ازای هر نفر به نهاد طرفدار ترامپ کمک مالی کرده‌اند.

به نظر می‌رسد این تلاش‌ها با هدف تقویت هر چه بیشتر سلطه این رهبر سابق کاخ سفید بر حزب جمهوری‌خواه و حامیان مالی آن باشد، آن هم در گرماگرم سوالاتی که درباره نامزدی احتمالی ترامپ و کسب نمایندگی حزبش به منظور شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ یا اینکه او می‌خواهد نقش اصلی را ایفا کرده و دیگران را به جایگاه‌های بالا بگمارد، وجود دارد.  

در مجموع، گروه‌های طرفدار ترامپ نوعی حزب سیاسی سایه را تشکیل می‌دهند که می‌تواند به یک کمپین ریاست جمهوری دیگر کمک کند و در صورت موفقیت، دولت او را شکل دهد. آنها شامل کمیته مالی خود ترامپ می‌شوند که در تابستان گذشته بیش از ۱۰۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرده‌اند و لیستی مملو از مقام‌های سابق دولت او هست و اعلام کرده‌اند که قصد دارند سیاست‌ها و نامزدهای مورد حمایت ترامپ را در نظر بگیرند.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید