امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

معاون جدید تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت معرفی شد

وزیر بهداشت در حکمی، دکتر یونس پناهی را به عنوان جایگزین دکتر فرید نجفی در «معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت» و «رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران» معرفی کرد.
معاون جدید تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت معرفی شد
سه شنبه | ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۸ |
کد خبر : ۱۳۵۳۶ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر یونس پناهی را به عنوان «معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت» و «رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، متن این حکم به شرح زیر است: 

«جناب آقای دکتر یونس پناهی

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)

باسلام؛

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان"معاون تحقیقات و فناوری و رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران" منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید. 

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید».

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید