امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

فرمانده جدید سپاه ناحیه اهر معرفی شد

در مراسمی با حضور سردار اصغر عباسقلی زاده، جانشین فرمانده سپاه عاشورا و جمعی از فرماندهان و مسئولان ارشد استانی و شهرستانی، سرهنگ پاسدار حسن سیفی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه اهر معرفی شد.
فرمانده جدید سپاه ناحیه اهر معرفی شد
دوشنبه | ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۸ |
کد خبر : ۱۳۰۱۰ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سردار اصغر عباسقلی زاده در این مراسم اتحاد، همبستگی، وحدت کلمه و عمل به فرامین مقام معظم رهبری را رمز پیروزی و پیشرفت در کشور برشمرد و گفت: با اتحاد، انسجام، همکاری و هماهنگی تمام مشکلات جامعه برطرف و با اقتدار شاهد پیشرفت و حل مشکلات جامعه ایران و حتی مسلمانان خواهیم بود.

وی ولایت را نعمتی بزرگ و عظیم برای عزت و سربلندی مسلمانان برشمرد و افزود: نعمت ولایت باعث حل مشکلات دنیوی و اخروی، سربلندی مردم مظلوم جهان، سرافکندگی تمامی ظالمان و استکبار جهان خصوصا آمریکا و اتحاد مسلمانان خواهد بود و افتخار می کنیم امروز در نظام جمهوری اسلامی ایران با لباس خادمی و سربازی برای اسلام و مسلمانان در برابر دشمنان صف آرایی کرده ایم و هر روز شاهد فروپاشی قدرت های استکبار جهانی هستیم.

سردار عباسقلی زاده گفت: با تکیه بر قدرت الهی و نعمت ولایت همچنانکه قدرت شرق در دوران بنیانگذار انقلاب اسلامی به فروپاشی رسید امیدواریم امروز نیز شاهد فروپاشی استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا باشیم و این امر نیز انشاله با روی کار آمدن دولت انقلابی محقق خواهد شد.

وی افزود: با وجود توطئه ها و تحریم های دشمنان داخلی و خارجی در کمرنگ کردن حضور مردم پای صندوق های رای بار دیگر مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران عزیز با حضور میلیونی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بار دیگر مشتی محکم بر دهن یاوه گویی های دشمنان زدند و با انتخاب صحیح اشان قدرت و عظمت ایران اسلامی را به رخ دشمنان کشیدند.

وی در ادامه ضمن قدردانی از حضور مردم پرشور مردم غیور و ولایتمند شهرستان اهر در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ افزود: مردم ولایتمدار این شهرستان با حضور بیش از ۶۰ درصدی خود پای صندوق های رای بار دیگر افتخاری بزرگ برای این شهرستان و استان آفریدند. 

امام جمعه اهر نیز در این مراسم با تقدیر از تلاشها و خدمات شبانه روزی سرهنگ پاسدار موسی صفی در دوران خدمت صادقانه خود در سمت فرماندهی سپاه ناحیه اهر گفت: الحمداله مجموعه سپاه و بسیج تا امروز در تمامی صحنه ها و حل مشکلات مردم حضور داشته و تعامل خوبی با سایر ادارات در رفع مشکلات جامعه و مردم ایفا کرده است.

حجت الاسلام جواد حاجی زاده افزود: امیدواریم در ادامه نیز مجموعه سپاه و بسیج با همکار سایر ادارات و نهادها با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خدمتگزاری به جامعه و مردم آماده باشند.  

در ادامه این مراسم نیز سرهنگ پاسدار موسی صفی فرمانده سابق سپاه ناحیه اهر گزارشی از عملکردهای چند سال سپاه ناحیه اهر ارائه داد.

همچنین در پایان سرهنگ پاسدار سیفی فرمانده جدید سپاه ناحیه اهر پیش از این ۲ سال فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ورزقان، جانشین فرماندهی و معاونت عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اهر را به عهده داشته است.

گفتنی است؛ سرهنگ پاسدار موسی صفی فرمانده سابق سپاه ناحیه اهر نیز به عنوان معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه عاشورا منصوب شد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید