امروز : دوشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۵

رییس هیات دوومیدانی گلستان انتخاب شد

با رای اعضای مجمع انتخاباتی هیات دوومیدانی استان گلستان، فریدون یلقی به‌عنوان رییس این هیات ورزشی انتخاب شد.
رییس هیات دوومیدانی گلستان انتخاب شد
پنج شنبه | ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۱ |
کد خبر : ۱۲۸۷۱ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخاباتی هیات دوومیدانی گلستان ظهر امروز چهارشنبه نهم تیرماه با حضور رییس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر اعضای مجمع برگزار شد.

«سید وحید رضا میرا» و «فریدون یلقی»، دو کاندیدای تصدی ریاست هیات دوومیدانی گلستان بودند که در نهایت با رای اعضای مجمع، یلقی با کسب ۹ رای از مجموع ۱۷ رای مأخوذه، به مدت چهار به‌عنوان رییس این هیات ورزشی انتخاب شد.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در این مجمع با بیان اینکه دوومیدانی ورزش اول دنیا است، گفت: در المپیک ۱۴۷ مدال در رشته‌های مختلف دوومیدانی توزیع می‌شود که این تعداد معادل یک‌ششم کل مدال‌های المپیک است.

هاشم صیامی بیان کرد: ۱۰ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات در نظر گرفته شده که تاکنون ۳ میلیارد وارد کشور شده و مابقی نیز در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: در این مدت در برگزاری مسابقات و اعزام ورزشکاران به مسابقات بین‌المللی هیچ مشکلی نداشتیم.

رئیس فدراسیون دوومیدانی خاطرنشان کرد: اولین دوره مسابقات روستاییان کشور در کرمان با حضور ورزشکارانی که سابقه قهرمانی کشور را ندارند، برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان نیز در این مجمع با بیان اینکه دوومیدانی این استان حرف زیادی برای گفتن دارد، اظهار کرد: زیرساخت‌های دوومیدانی در برخی از شهرستان‌های گلستان خوب نیست.

قاسمعلی برزمینی گفت: عملیات اجرایی پیست تاتار و چاله پرش در کردکوی از چند روز گذشته آغاز شده و تلاش داریم هر چه زودتر آماده شود. ایجاد چاله پرش استادیوم کریم‌آباد گرگان نیز از چند روز قبل شروع شده است.

وی بیان کرد: تلاش‌هایمان را برای ایجاد زیرساخت انجام می‌دهیم و انتظار داریم فدراسیون هم تجهیزاتی مانند نیزه، چکش، وزنه و غیره را در اختیار ما قرار دهد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید