امروز : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶

صباغیان: هدفم تغییر رویکرد در مدیریت اجرایی کشور است

یک داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری هدف خود از داوطلبی در این انتخابات را تغییر رویکرد در مدیریت اجرایی کشور عنوان کرد و گفت: برنامه من محور قرار دادن قانون و مقررات است.
صباغیان: هدفم تغییر رویکرد در مدیریت اجرایی کشور است
پنج شنبه | ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۲ |
کد خبر : ۱۲۵۵۶ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمدرضا صباغیان نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی ظهر پنجشنبه پس از ثبت نام و اعلام کاندیداتوری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران هدف خود از داوطلبی در انتخابات را تغییر رویکرد در مدیریت اجرایی کشور عنوان کرد و گفت: با مدیریتی که طی چندین دهه گذشته تجربه کرده ایم، اکثر دولت ها در ایستگاهی مشابه متوقف شده اند و نارضایتی و بی عدالتی به قوت خود باقی مانده است.

وی با تاکید بر این که با وجود همه تلاش هایی که دولت های مختلف داشته اند همچنان هدف اصلی انقلاب که حاکمیت عدالت است تحقق نیافته است، خاطرنشان کرد: در کشور همواره برنامه ها و طرح های فراوانی در بایگانی ها وجود دارد که در حال خاک خوردن است. همچنین مجریان و مدیران فراوانی تاکنون داشته ایم اما همچنان مشکل اصلی کشور پابرجاست.

این داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: همه برنامه ها و طرح ها باید در بستر قانون و مقررات تدوین و اجرایی شوند، متاسفانه از سوی دولت ها خیلی به این موضوع توجه نمی شود. همچنین مجلس نیز آن طور که باید در اجرای قوانین و مقررات موفق نبوده است و به همین دلیل است که طرح ها و برنامه هایی که تاکنون تدوین و به مرحله اجرا رسیده است ناکام مانده اند.

صباغیان مشکل اصلی کشور را بی توجهی به قانون و مقررات و دور زدن قانون توسط برخی عنوان کرد و گفت: متاسفانه امروز نه مردم عادی بلکه مسوولان، متنفذان و صاحب نظران قانون را دور می زدند و ریل قانون را خراب می کند.

وی برنامه خود را محور قرار دادن قانون و مقررات عنوان کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید