رئیس دادگستری جدید دماوند معرفی شد

مراسم معارفه رئیس دادگستری شهرستان دماوند با حضور برخی مسئولان قضایی برگزار شد.
رئیس دادگستری جدید دماوند معرفی شد
چهارشنبه | ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۷ |
کد خبر : ۱۲۳۳۷ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، مسعود ستایشی قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران در مراسم معارفه رئیس دادگستری شهرستان دماوند، اظهار کرد: ما باید به دنبال این باشیم که پاسخ مقنع و مکفی به مردم دهیم تا رضایتمندی آن‌ها را به دنبال داشته باشد.

وی با معرفی برهان رضایی، رئیس جدید دادگستری دماوند افزود: نکاتی در مورد سند تحول قضایی مطمع نظر است و باید مورد توجه عالمانه و تخصصی قرار گیرد. این سند طبق فرمایش اخیر ریاست دادگستری استان تهران باید عملیاتی شود و در این مسیر باید تمامی روسای حوزه‌های قضایی و دادستان‌ها همکاری و اهتمام لازم را به کار برند.

قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه استفاده از سیستم‌های هوشمند و حرکت به سمت استفاده بیشتر از خدمات الکترونیک باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: رمز موفقیت ما پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات ریاست قوه قضاییه، در رضایتمندی مردم است.

در این مراسم از خدمات حامد ناظمیان تقدیر به عمل آمد و برهان رضایی به عنوان رئیس دادگستری شهرستان دماوند حکم انتصاب خود را از مسئولان قضایی پایتخت دریافت کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید