امروز : سه شنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

ثبت‌نام ۲۲۵۴ نفر در انتخابات شوراها تا عصر دیروز

دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به گزارش نخستین روز ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: ۲۲۵۴ نفر تا ساعت ۱۸:۰۰ امروز (۲۰ اسفند) برای ثبت‌نام اقدام کردند که از این تعداد، بیش از ۳۶ درصد ثبت‌نام‌ها بصورت الکترونیک انجام شد.
ثبت‌نام ۲۲۵۴ نفر در انتخابات شوراها تا عصر دیروز
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۶ |
کد خبر : ۱۲۱۸۷ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور، گزارش روز اول ثبت‌نام انتخابات شوراها تا ساعت ۱۸:۰۰ چهارشنبه (۲۰ اسفند) را اعلام کرد و افزود: بیش از ۳۶ درصد افرادی که تا ساعت ۱۸ اولین روز از مهلت قانونی، برای ثبت‌نام اقدام کردند، روش‌های الکترونیک شامل استفاده از تلفن همراه و رایانه شخصی را برای ثبت‌نام انتخاب کردند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور ادامه داد: بیش از ۲۲ درصد داوطلبان روز نخست ثبت‌نام انتخابات شوراها، با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، برای ثبت‌نام اقدام کردند.

موسوی کمتر از ۴۲ درصد اقدام‌کنندگان برای ثبت‌نام در روز اول مهلت قانونی ثبت‌نام را افرادی برشمرد که به فرمانداری‌ها مراجعه کردند.

دبیر ستاد انتخابات کشور در پایان، امکان ثبت‌نام در تمام ساعات شبانه روز را از مزایای ثبت‌نام الکترونیک برشمرد و با یادآوری تداوم شیوع کرونا و ضرورت حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی، از همه افرادی که تمایل دارند در انتخابات شوراها ثبت‌نام کنند، دعوت کرد با استفاده از موبایل‌های هوشمند یا رایانه شخصی و با سهولت کامل و بدون هرگونه هزینه، ثبت‌نام کنند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید