دستجردی: عده‌ای در برابر جمنا کارشکنی کردند

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: ما نمی دانیم این جبهه چه کرده بود که عده‌ای انقدر در برابر آن کارشکنی کردند، به نظر می رسد عده‌ای از تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب دردشان آمده بود که امیدواریم خدا در آنان را درمان کند.
دستجردی: عده‌ای در برابر جمنا کارشکنی کردند
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۴ |
کد خبر : ۱۱۴۵ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مرضیه وحید دستجردی طی سخنانی در هم اندیشی کمیته ملی زنان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به سابقه شکل گیری جمنا، اظهار کرد: پنجم دی ماه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اعلام موجودیت کرد و با ارزش های انقلابی به میدان آمد. جبهه مردمی از میان مردم برخاسته و سابقه و شناسنامه خوبی دارد و از نیروهای متعهد برای خدمت به مردم و انقلاب تشکیل شده است.

وی افزود: ما سعی کردیم جبهه ای را به وجود بیاوریم که همه سلایق جریان انقلابی را در بر گیرد و از سراسر کشور نمایندگانی را نیز به مرکز دعوت کردیم که سرپرستی این جبهه را در استان ها به عهده بگیرند تا تنها عده‌ای پایتخت نشین برای کل کشور تصمیم گیری نکنند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه ما جلسات متعددی را برای تدبیر امور برگزار کردیم، گفت: ما در مجمع عمومی دوم انتخاباتی کاملا مردم سالارانه و دموکراتیک برگزار کردیم که پیش از آن در هیچ تشکل و حزبی سابقه نداشت.

وحید دستجردی با بیان اینکه ما باید به یک نظر واحد برسیم، گفت: آنچه که برای ما مهم است این است که جبهه مردمی حاصل سه دهه تلاش پس از انقلاب است و ماندگاری این جبهه برای ما اهمیت زیادی دارد، حال نتیجه انتخابات هرچه که باشد، باشد چرا که ما اعتقاد داریم نتیجه همان چیزی خواهد بود که خدا برای این کشور مقدر کرده است.

وی افزود: ما امیدواریم پیروزی را در آغوش بگیریم و هر رييس جمهوری که به روی کار بیاید این جبهه زبان مطالبات مردم از مسئولان است.

وحید دستجردی با تاکید بر اینکه ۲۷ قشر در جبهه مردمی نیروهای انقلاب عضو هستند، گفت: ما برای بانوان سهمیه ای را در نظر گرفته بودیم که چنانچه توسط اعضا انتخاب نشوند در شورای مرکزی قرار گیرند اما خوشبختانه خود بانوان توانستند با رای همان جبهه به شورای مرکزی راه یابند.

وی افزود: ما نمی دانیم این جبهه چه کرده بود که عده‌ای انقدر در برابر آن کارشکنی کردند، به نظر می رسد عده‌ای از تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب دردشان آمده بود که امیدواریم خدا درد آنان را درمان کند.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید