امروز : پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۰

کارشناسان امنیت انتخابات با قاطعیت ادعاهای ترامپ را رد کردند

۵۹ متخصص ارشد کامپیوتر و کارشناسان امنیت انتخابات آمریکا ادعاهای واهی و پوچ ترامپ را در تقلب در رای گیری رد کرده و گفتند، چنین ارزیابی، بی اساس و از نظر تکنیکی بی ربط است.
کارشناسان امنیت انتخابات با قاطعیت ادعاهای ترامپ را رد کردند
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۱:۲۹ |
کد خبر : ۱۱۴۰۹ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نوشته روزنامه نیویورک تایمز، این کارشناسان در نامه خود که در وبسایت‌های مختلف منتشر شد، اشاره‌ای به نام دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نکردند اما اشاره آنها یک تصحیح اجباری برای یکسری توئیت‌های جنجالی ترامپ است که اخیرا منتشر کرده است.

در این نامه آمده است: هرکسی که انتخابات اخیر آمریکا را همراه با تقلب ارزیابی کرده یک ادعای خارق‌العاده دارد و کسی است که باید برای این ادعا شواهد و قراین قابل استناد و معتبر ارائه کند. در نبود چنین شواهدی، اینها همگی گمانه زنی هستند.

این کارشناسان همچنین نوشتند: بر اساس دانش ما، هیچ شواهد معتبری وجود ندارد که از چنین نتیجه گیری درباره نتایج انتخابات ۲۰۲۰ حمایت کند.

این نامه در پی رد ادعاهای اخیر ترامپ از سوی شورای هماهنگی زیرساخت انتخاباتی دولت شامل مقام‌های ارشدی از آژانس امنیت سایبری وزارت امنیت کشور، کمیسیون معاونت انتخابات آمریکا و وزرای دولتی و مدیران انتخاباتی از سراسر کشور منتشر شده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید