امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۵
رییس ستاد انتخاباتی مصطفی میرسلیم:

ستاد انتخاباتی میرسلیم از امروز آغاز به کار می‌کند

رییس ستاد انتخاباتی مصطفی میرسلیم گفت: ستاد انتخاباتی مصطفی میرسلیم کاندیدای انتخاباتی ریاست جمهوری از امروز آغاز به کار می‌کند.
ستاد انتخاباتی میرسلیم از امروز آغاز به کار می‌کند
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸ |
کد خبر : ۱۱۴۰ |
سیاسی

حسن سقایی پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، اظهار کرد: ستاد انتخاباتی مصطفی میرسلیم از امروز (یکشنبه) 3 اردیبهشت در دفتر حزب موتلفه اسلامی استان واقع در خیابان عبدالرزاق آغاز به کار می‌کند. این ستادی که تشکیل شده است ستاد مرکزی شهر اصفهان و استان است و در تعدادی از شهرستان‌های استان اصفهان که حزب موتلفه دفتر دارد ستاد انتخاباتی مصطفی میرسلیم تشکیل می‌شود. البته در شهرستان‌هایی هم که دفتر حزب را نداریم سعی می‌کنیم ستاد انتخاباتی داشته باشیم.

وی افزود: ستادهای فرعی هم در شهر اصفهان تشکیل خواهد شد. ستاد انتخاباتی ما قسمت‌های مختلفی دارد از جمله کمیته بانوان و کمیته جوانان.

دبیر حزب موتلفه اسلامی در استان اصفهان بابیان اینکه ستادها وظایف خاص خود را دارند، تصریح کرد: اگر قرار باشد میرسلیم به اصفهان سفر کند تصمیم اولیه در دفتر مرکزی حزب در تهران گرفته می‌شود و سپس به استان‌ها ابلاغ می‌شود.

سقایی در خصوص اولویت‌های ستاد انتخاباتی میرسلیم، خاطرنشان کرد: اولویت و هدف اصلی ما رعایت اخلاق در انتخابات است و ما برای دیگر ستادهای انتخاباتی سایر کاندیداها احترام قائل هستیم و با همه آن‌ها برادریم. این 6 کاندیدا باید در فضایی آرام دیدگاه‌های خود را مطرح کنند چراکه بهترین قضاوت کنند مردم هستند.

 رییس ستاد انتخاباتی مصطفی میرسلیم گفت: مردم بر اساس شنیده‌های خود و برداشتی که از هر کاندیدا دارند قضاوت نهایی خود را خواهند کرد و هر انتخابی انجام شد همه باید به آن احترام بگذارند و از قانون تبعیت کنند، چراکه بعد از رقابت، رفاقت آغاز می‌شود تا کشور به سمتی رود که از مشکلات مردم کاسته شود.

وی افزود: امیدواریم تمام ستادها اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهند. همه ما در حال کار کردن هستیم و نفع شخصی نداریم، هدف اصلی ما خدمت به مردم است.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید